РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.590 EUR: 47.076
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.590
EUR 40.000 41.000 47.076
USD 41.330 41.831 41.590
EUR 46.450 47.299 47.076
Новость

Створити інфраструктуру для 25 індустріальних парків за три роки - Чернишов, про плани уряду

Чернишов анонсував розвиток індустріальних парків на підконтрольній уряду України території Донецької та Луганської областей
1228
10 сентября 2021 г.


Розвиток індустріальних
парків в Україні


Для економічного зростання регіонів в Україну необхідно залучати й іноземний капітал, а одним із ефективних інструментів для цього є розвиток мережі індустріальних парків.

Про це сказав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Безумовно, індустріальні парки є типовим світовим прикладом залучення іноземного капіталу. Розбудова мережі таких парків сприятиме створенню нових робочих місць. А це – сплата податків та розвиток регіонів. Наразі мета в найближчі три роки створити інфраструктуру для мережі з 25 індустріальних парків на території нашої країни», – зазначив Чернишов.

Він наголосив на необхідності розвитку інфраструктури на територіях Донецької та Луганської областей.

«Це буде фокусом роботи в наступному році, у тому числі – розбудова та розвиток індустріальних парків на підконтрольній уряду України території Донецької та Луганської областей. Таким чином, держава фактично інвестуватиме в мережі, дороги у цих регіонах тощо», – підкреслив очільник Мінрегіону.



За словами міністра, для ефективного розвитку індустріальних парків необхідно також створити систему фіскальних стимулів і робота в цьому напрямку триває.

Раніше Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт № №4416-1 про зміни до Закону України «Про індустріальні парки». Зокрема, документ передбачає підтримку розвитку індустріальних парків через державне фінансування будівництва основної інженерно-транспортної інфраструктури; компенсацію витрат на підключення та приєднання до інженерно-транспортних мереж; надання коштів на безповоротній основі для облаштування індустріальних парків та будівництва об’єктів суміжної інфраструктури.

Нагадаємо, створення індустріальних парків визначено стратегічно важливим завданням у 2021 році в рамках програми Президента «Велике будівництво». У 2021 уряд інвестує в розбудову інфраструктури 4 індустріальних парків майже 80 млн грн.

Індустріальні парки – це частина міста, яка виділена під промислове використання, а не для побутових або комерційних потреб. Промислові парки можуть містити заводи, порти, склади, логістичні центри чи фабрики.

  Цікаво про ремонти: чим і як загладити гіпсову штукатурку – детальний порадник 
Источник:
ukrinform
10 сентября 2021 г.
1106
Ведомство займется созданием новых курортов и привлечением туристов...
10 сентября 2021 г.
5051
Этим решением НБУ намерен удержать под контролем инфляционные ожидания...
10 сентября 2021 г.
1525
Дорожники укрепят основание на глубину 22 см методом холодной регенерации и создадут 2 слоя асфальто...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2869
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2827
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4041
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Вчера
546
У північно-західній частині Парижа з'явився новий житловий район - Clichy-Batignolles, який став яск...
28 мая 2025 г.
823
Компанія Viton пропонує комплексне будівництво складських приміщень та логістичних центрів по всій т...
28 мая 2025 г.
1781
Нова арена для проведення заходів вперше в Німеччині буде кліматично нейтральною завдяки проєкт...
27 мая 2025 г.
2672
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1006
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
953
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!