РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.639 EUR: 47.426
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.639
EUR 40.000 41.000 47.426
USD 41.250 41.750 41.639
EUR 46.900 47.701 47.426
Новость

США виділили $400 тисяч на збереження культурної спадщини України

Посольство США в Україні оголосило результати конкурсу на здобуття грантів у межах програми Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP) 2021 року
952
26 августа 2021 г.


$400 тисяч на збереження
культурної спадщини


Переможцями грантової програми США на загальну суму в понад 400 тис. дол. стали проєкти збереження культурної спадщини України у Чернівцях, Вінниці та Луганську.

Про це повідомляє Посольство США.

Як зазначається, гранти здобули:

  • Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича - проєкт Збереження Мармурової зали університету 19 століття ($363,784);
  • Вінницький обласний краєзнавчий музей - проєкт Збереження етнографічних об’єктів, пов’язаних із українським композитором 19 століття Миколою Леонтовичем ($27,917);
  • Громадська організація “Вибір” з Луганської області: проєкт Документування пам’яток архітектури Луганської області ($17,285).
  • Посольство США також оголосило у рамках програми Фонду AFCP конкурс пропозицій на здобуття грантів 2022 року.

"Посольство США в Україні оголошує конкурс пропозицій у рамках програми Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP) 2022 року. Програма Фонду AFCP має на меті збереження історичних будівель та пам’яток, археологічних об’єктів, музейних колекцій, форм вираження традиційної культури, а саме мов корінних народів та ремесел", - зауважили у Посольстві.

Як відзначили в Посольстві, за 20 років своєї діяльності Посольський фонд США зі збереження культурної спадщини підтримав понад 1000 проєктів у більш ніж 130 країнах. Зокрема, Сполучені Штати інвестували понад 1.7 мільйона доларів у 18 проєктів реставрації культурної спадщини в Україні.

  Интересно о строительстве: строительство коттеджа с нулевым потреблением энергии
Источник:
ukrinform
26 августа 2021 г.
1092
Благодаря такому нововведению расходы потребителей могут сократиться на 1,5 миллиарда долларов...
26 августа 2021 г.
1242
Голова Мінветеранів розповіла, що відомство може отримати 282 мільйони гривень до кінця року...
26 августа 2021 г.
3152
Это на 1 миллиард гривен больше расходов 2020 года...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2934
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2845
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4070
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Вчера
7451
Данське архітектурне бюро CEBRA працює над створенням нового офісного простору для дизайнерської ком...
03 июня 2025 г.
4788
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
03 июня 2025 г.
3349
Ринок систем для очищення води зіткнувся останнім часом із безліччю вимог, які ставить споживач. Сер...
27 мая 2025 г.
2719
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1082
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
964
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!