РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.774 EUR: 49.101
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.774
EUR 40.000 41.000 49.101
USD 41.500 42.010 41.774
EUR 48.800 49.490 49.101
Новость

Недобудови "Аркади": на 3-х ЖК призупинено будівництво, забудовник вивіз техніку

Забудовник забрав техніку з будмайданчика і припинив фінансувати охорону недобудов та сплачувати за електроенергію
4434
18 августа 2021 г.


Недобудови «Аркади»


16 серпня Stolitsa Group припинила участь у меморандумі про добудову житлових комплексів банку «Аркада» – «Патріотика», «Патріотика на озерах» та «Еврика» та фінансування будівництва. Про це заявив генеральний директор Stolitsa Group Едуард Соколовський на зустрічі з інвесторами.

За його словами, це сталося через відмову представників ЖК «Еврика» погодити графіки будівництва.

«Сторона 8 ( Stolitsa Group – ред.) попередила сторону 9 (громадський актив), що з понеділка, 16 серпня, припиняється все фінансування щодо “Еврики”, “Патріотики на озерах” та “Патріотики”. Ми фінансувати за цим меморандумом не маємо права, відповідно, на сьогодні вважаємо, що перебуваємо у стані переговорів. Це не шантаж, це виконання меморандуму. Всі, хто приймав рішення про непідписання графіків, несуть відповідальність», – заявив Соколовський.

У спільноті інвесторів банку «Аркада» збирають підписи з вимогою замінити представницю ЖК «Еврика» Людмилу Шевченко, з чиєї вини, як вони вважають, Stolitsa Group призупинила участь у будівництві.

Там само повідомляється, що будівельні роботи на трьох ЖК повністю зупинені. 16 серпня забудовник вивіз будівельну техніку з будмайданчика ЖК «Патріотика на озерах». Про це пишуть і супротивники забудови. «Сьогодні усю техніку, бурові, битовки… все вивозили з пісків між озерами цілий день», – повідомляє Михайло Петелицький.

Крім того, інвестори повідомляють, що Stolitsa Group припинила фінансувати охорону недобудов та сплачувати за електроенергію. Представники охоронної фірми у відеозверненні заявили, що змушені залишити ЖК «Еврика» через розірвання договору, та попередили, що відтепер відповідальність за охорону об’єкта покладається на інвесторів.

Банк «Аркада» збанкрутував восени 2020 року, залишивши після себе недобудовані ЖК «Еврика», «Патріотика», а також скандальний «Патріотика на озерах» на місці зеленої зони на Осокорках. Проти будівництва виступають активісти ГО «Екопарк Осокорки» та місцеві мешканці, вимагаючи створити екопарк замість забудови.

Добудовувати житло взялася будівельна компанія Stolitsa Group. КМДА підписала з новим забудовником меморандум, в якому йдеться, зокрема, про створення екопарку. Але, як виявилося згодом, у новому плані ЖК замість 43 багатоповерхівок з’явилося 48.

Следите как решаются вопросы с недостроями «Аркады» в спецтеме Build Portal   

Интересно о строительстве: строительство коттеджа с нулевым потреблением энергии
Источник:
3m2
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Объекты "Аркады"
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2021 г.
2259
Доведеться почекати. Кличко повідомив скільки триватиме добудова житлових комплексів Аркади...
08 апреля 2021 г.
9337
Подписан Меморандум о завершении строительства ЖК «Эврика», «Патриотика&...
01 апреля 2021 г.
1436
Минфин допускает госгарантии для недостроев Аркады и Укрбуда...
22 июля 2025 г.
2917
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2857
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6443
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1753
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
Вчера
1552
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
815
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1706
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!