РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.356 EUR: 48.324
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.356
EUR 40.000 41.000 48.324
USD 41.200 41.601 41.356
EUR 47.840 48.539 48.324
Новость

Україна ремонтує дорогу біля кордону з Білоруссю (ВІДЕО)

На Волині ремонтують міжнародну автомагістраль М-19 біля кордону з Білоруссю

1826
02 августа 2021 г.

Оновлення дороги біля
кордону з Білоруссю


На Волині в межах проєкту «Велике будівництво» оновлюють міжнародну автомагістраль М-19 біля українсько-білоруського кордону.

Про це повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.  

«На автомагістралі міжнародного значення М-19 від пункту пропуску «Доманове» – «Мокрани» на українсько-білоруському кордоні дорожники розпочали вкладати основу дорожнього покриття та перший шар асфальту», - зазначає Волинська ОДА.

За їхньою інформацією, йдеться про 7-кілометрову ділянку автошляху М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) на під'їзді до пункту пропуску «Дома́нове» – «Мокрани». 

«Активні ремонтні роботи проводяться і на сусідній ділянці автодороги М-19 – на 7-кілометровому відрізку до села Гірники (км 8 – км 15) укладено перший шар асфальту», - повідомляє Волинська ОДА.

Тут зазначають , що дорожники завершили асфальтувати 30 км дороги М-19 із 54 км, які ремонтують. Автомагістраль М-19 на території Волинської області відновлять до кінця року.

Проєкт «Велике будівництво» торік започаткував Президент України Володимир Зеленський з метою масштабної розбудови якісної інфраструктури України. Основна задача проєкту в 2021 році - будівництво чи реконструкція 6,6 тис. км доріг, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, понад 140 приймальних відділеннь та 340 медичних амбулаторій у сільській місцевості, 24 басейнів та 78 інших спортивних об’єктів та по всій країні.

  Читайте також: як заощадити на опаленні приватного будинку?
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 июля 2021 г.
3674
Це дозволить спрямувати бюджетні кошти на розробку комплексних планів просторового розвитку територі...
30 июля 2021 г.
1005
Закон прописує порядок забезпечення осіб з інвалідністю житлом, яке пристосоване до їхніх потреб...
30 июля 2021 г.
1095
Практика показує, що у деяких забудовників техніко-економічні показники можуть з часом змінюват...
13 августа 2025 г.
3018
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
74837
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3298
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Сегодня
7428
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
Вчера
10548
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
8499
Церкву, як очікується, зустрічатимуть на вулицях тисячі людей, серед яких буде король Карл XVI Густа...
05 августа 2025 г.
1202
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2955
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2052
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!