РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.430 EUR: 48.473
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.430
EUR 40.000 41.000 48.473
USD 41.200 41.649 41.430
EUR 48.000 48.700 48.473
Новость

У Болгарії розпочалося будівництво найдовшого на Балканах тунелю

Болгарія будує найдовший на Балканах тунель як частину залізниці між Софією та болгарським чорноморським містом Бургас
1261
21 июля 2021 г.


Розпочалось будівництво
найдовшого на Балканах тунелю


Тунель розташований приблизно за 30 кілометрів від Софії в гірській місцевості і матиме довжину 6,8 км, що вдвічі більше найдовшого наразі тунелю в Болгарії в Козниці.

Мова йде про частину великого проєкту з модернізації залізниці від Софії до Бургаса, яка будується вже 15 років. Є надія, що проєкт буде завершений до 2030 року. Кошти надані Операційною програмою ЄС з транспорту.

Вартість контракту на будівництво тунелю становить 300 мільйонів євро, будівництво ведеться турецькими компаніями, які беруть участь в будівництві нового аеропорту в Стамбулі.

Турецька компанія Cengiz має досвід будівництва в Болгарії 19-кілометрового шосе Люлін, яке є частиною шосе Струма і з'єднує Болгарію і Грецію.

Турецькі компанії під час риття нового тунелю покладатимуться на своїх робітників, які мають багатий досвід роботи з такого роду об'єктами в Туреччині.

Повідомляється, що Болгарія вже видала робочі візи приблизно 230 турецьким інженерам, давши їм 72 місяці на завершення проєкту.

  Цікаво про будівництво: відомий український виробник повідомив про розширення асортименту покрівельних та фасадних матеріалів
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 июля 2021 г.
1999
В Китае создали поезд на магнитной подушке, перемещающийся со скоростью самолета...
21 июля 2021 г.
1334
В іспанському курортному місті Бенідорм завершили будівництво хмарочоса Intempo, ця споруда вважаєть...
21 июля 2021 г.
1124
Обновленный план действий уже согласовали с экономической стратегией и готовятся окончательно одобри...
13 августа 2025 г.
3186
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
106004
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3310
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3445
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7512
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10608
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1225
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2984
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2075
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!