РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.070 EUR: 49.024
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.070
EUR 40.000 41.000 49.024
USD 41.900 42.360 42.070
EUR 48.800 49.400 49.024
Новость

Приєднання до газових мереж можуть спростити

Рада може спростити приєднання до газових мереж. Відповідні зміни передбачає законопроект №4578-1
2962
23 июня 2021 г.


Спрощення приєднання
до газових мереж


Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг рекомендує Верховній Раді спростити приєднання до газотранспортної або газорозподільчої системи. Це передбачає відповідний законопроект №4578-1.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Ради.

За словами глави комітету Андрія Геруса, до другого читання до закону надійшло понад 160 поправок.

"Ухвалення закону дозволить підвищити ефективність використання газової інфраструктури; спростити процедуру приєднання до газових мереж, якими володіють суб'єкти природних монополій", - зазначено в повідомленні.

У комітеті підкреслили, що напрацьовані найбільш компромісні варіанти обліку поправок, в результаті чого законопроект підтримали всі учасники ринку.

Документ регламентує відповідальність за безпідставну відмову в наданні послуги з приєднання або залишення заяви без руху, юридичним особам дозволили вибирати суб'єкта господарювання, який здійснюватиме облаштування вузла обліку газу, а при установці лічильника не на межі балансової належності вже не знадобиться згода оператора.

Відзначається, що для побутових споживачів залишать чинне регулювання, адже кошти за обслуговування лічильника закладені в тариф.

"Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому як закон законопроект з окремих питань приєднання до газотранспортної або газорозподільчої системи", - йдеться в повідомленні.

  Интересно узнать: эксперты подсчитали окупаемость вложенных в реконструкцию теплопункта средств
Источник:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 июня 2021 г.
9245
Работы по большинству объектов завершены уже на треть, отчитались в Киевской облгосадминистрации...
22 июня 2021 г.
1212
Камеры с функцией распознавания улыбки являются частью набора инструментов для управления рабочим ме...
22 июня 2021 г.
1191
Согласно Индексу устойчивого развития Украина занимает 36-е место...
21 ноября 2025 г.
3529
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3670
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3915
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 декабря 2025 г.
916
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1211
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
27 ноября 2025 г.
1370
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: вже у грудні відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация