РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

Запрацював портал інфраструктури геопросторових даних

На єдиному порталі є доступ до всіх геоданих
1009
18 июня 2021 г.


Портал інфраструктури
геопросторових даних 


Портал Національної інфраструктури геопросторових даних наразі доступний для користування всіх охочих. В нього входить інтегрована містобудівна, екологічна, освітня, фінансова, землевпорядна та інфраструктурна інформація з усіх населених пунктів України. Всі ці дані зведені у вигляді мапи, на якій можна обирати відображення відповідної інформації.

Так, вже зараз користувачі можуть обрати шар «будівлі та споруди» і переглянути наявність виданих будівельних паспортів, містобудівних умов та обмежень, дозвільних документів тощо. Вони інтегруються до порталу з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Обмін інформацією між цими ресурсами відбувається безперервно в реальному часі.

Поява цього ресурсу відкриває новий етап у розвитку територій України.

По-перше, зосередження всієї інформації в одному порталі дозволить спростити й забезпечити на вищому рівні стратегічне планування розвитку населених пунктів. Це стосується і приватного підприємництва, формування бізнес-планів.

По-друге, портал дозволяє зменшити бюрократичний процес отримання необхідної інформації, адже вона знаходиться у вільному доступі.

По-третє, інтероперабельність ресурсу – автоматичний обмін даними з іншими базами даних, дозволить вивільнити додаткові людські ресурси на розв’язання інших питань.

Наразі портал працює у пілотному режимі з такими містами, як Біла Церква, Житомир, Львів, Маріуполь, Миколаїв і Полтава, а також з усією Харківською та Львівською областю. Департамент містобудування та архітектури КМДА наразі здійснює підготовчі роботи, щоб забезпечити підключення містобудівного кадастру до порталу.

 

Интересно узнать: эксперты подсчитали окупаемость вложенных в реконструкцию теплопункта средств
Источник:
facebook
18 июня 2021 г.
1131
Новий міністр інфраструктури заявив про розміщення облігацій Укравтодору...
18 июня 2021 г.
8759
На мозаиках изображены киевские автотрассы, автомобили и автобусы....
18 июня 2021 г.
3677
НБУ в дальнейшем готов повышать учетную ставку, если существеннее усиление фундаментального инфляцио...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2716
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3946
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6375
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
852
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
464
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
02 мая 2025 г.
910
Якими є переваги модульних містечок і які види споруд можна в них запланувати...
11 апреля 2025 г.
2001
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1521
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
603
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
780
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!