РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.459 EUR: 50.907
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.100 43.700 43.459
EUR 50.200 51.200 50.907
USD 43.300 43.800 43.459
EUR 50.600 51.269 50.907
Новость

Нові опори і прогонова будова: на об'їзній Прилук завершують будівництво автомобільного мосту

Старий міст, що розташований на автодорозі Н-07 Київ - Суми – Юнаківка, розібрали повністю
1140
12 мая 2021 г.


Оновлений міст
на об'їзній Прилук


За програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершується влаштування прогонової будови оновленого мосту через залізницю на об’їзній міста Прилуки Чернігівської області.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської обласної державної адіміністрації.

Зазначається, що за зиму старий міст, що розташований на автодорозі Н-07 Київ - Суми – Юнаківка, розібрали повністю. Нині підрядник завершує влаштування прогонової будови оновленого мосту.

У процесі реконструкції компанія-підрядник «Синергія-Міст» влаштує нові опори і прогонову будову, зробить сполучення мосту з підходами, влаштує шар гідроізоляції, заасфальтує проїзну частину, проведе антикорозійний захист конструкцій мосту, укріпить укоси земляного полотна, влаштує сходи, водовідвід, відремонтує підходи до мосту, встановить бар'єрне огородження та мостову огорожу, облаштує дорожню обстановку.

Загалом роботи, що розпочалися восени минулого року, планується завершити за 12 місяців - до жовтня 2021 року. Після реконструкції міст відповідатиме сучасним вимогам безпеки дорожнього руху та транспортного навантаження.

У рамках програми Президента Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко заявив, що протягом року по Україні планується оновити та побудувати рекордні 6500 км автодоріг та 245 штучних споруд.

  Цікаво про будівництво: в яких випадках потрібно утеплювати цоколь, коли і як це правильно робити 
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 мая 2021 г.
1385
В жилом квартале рядом с бывшим аэродромом планируют поселить 10 тыс. человек, а на территории ...
11 мая 2021 г.
1316
Tree Wow – це готельний комплекс, який відкрили в лісовій місцевості в Китаї...
11 мая 2021 г.
1529
Першими транспорт майбутнього зможуть випробувати жителі Індії та Саудівської Аравії...
16 марта 2026 г.
7376
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3681
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3455
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1490
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2620
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2286
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!