РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.685 EUR: 47.859
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.685
EUR 40.000 41.000 47.859
USD 41.550 41.999 41.685
EUR 47.810 48.499 47.859
Новость

Майстер чи ломайстер: ТОП-12 випадків, в яких майстри "перевершили" очікування клієнта (ФОТО)

12 робіт, які відкривають новий погляд на ремонт та будівництво
1531
16 апреля 2021 г.


ТОП-12 випадків, коли майстри
"перевершили" очікування клієнта

Коли постає потреба відремонтувати сантехніку, електрику чи освіжити інтер'єр, ми воліємо покластися на професіоналів. Адже вони за нас управніші, їхньому оку видніше – так ми принаймні сподіваємось.

Проте часом від роботи "вправних" майстрів округляються очі не лише в замовника, а в будь-кого, чий погляд упав на цю "красу". Здивуйтеся, переглянувши нашу фотодобірку, і ви.


1. Мабуть, майстри вирішили, що господарі люблять екстрим

2. Здається, майстри трохи не зрозуміли, для чого призначені туалети



3. Хтось вирішив, що це найкраще місце для обігрівальних батарей

4. У цьому місці потрібно вкрай обережно мити руки

5. Здається, трохи не те місце для посудомийки було обрано

6. Робітники майже полегшили життя для тих, хто має дитячий чи інвалідний візок

7. Добре, що ці двері хоча б є



8. Цієї майстерності вас не навчать у жодному закладі

9. Вони повинні були знайти вихід з цієї ситуації. Вони його знайшли



10. Простий спосіб пояснити, що ці двері відчиняти не можна

11. У будь-якій ситуації потрібно творчо мислити

12. Цікаво, а власники одразу побачать, у чому тут проблема?



Цікаво про будівництвовиди стінових матеріалів їх переваги та недоліки 

Фото: Figyelj
Источник:
idea
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 апреля 2021 г.
1328
Сьогодні Мілан – одне з найбільш забруднених та автомобілізованих міст Європи...
16 апреля 2021 г.
920
Верховная Рада приняла за основу законопроект №3774 в первом чтении, "за" проголосовали 311 нар...
16 июня 2025 г.
2743
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2529
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6378
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
18 июня 2025 г.
4605
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
18 июня 2025 г.
6483
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Вчера
2757
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
417
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2994
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация