
27 січня Кабінет Міністрів України затвердив зміни до пункту 9 Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Проект постанови було розроблено МВС.
Так, встановлюється, що опрацювання та реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки здійснюється через портал електронних послуг Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.
Проект розроблено на виконання вимог Закону «Про адміністративні послуги» та постанови КМУ № 1137 про Єдиний вебпортал електронних послуг.
Нагадуємо, що раніше реєстрація декларацій здійснювалась у журналі, який ведеться ДСНС або її територіальним органом, форма якого затверджується Мінекономіки.
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.