РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.500 EUR: 51.325
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.100 43.700 43.500
EUR 50.600 51.600 51.325
USD 43.400 43.850 43.500
EUR 51.020 51.720 51.325
Новость

Ціни на будівельні роботи в Україні в січні-грудні зросли на 3,7%

З початку року ціни збільшилися в усіх сегментах будівництва. Так, в житловому будівництві зростання склало 4,8%, нежитловому - 1,3%, інженерному - 4,7%
3013
29 января 2021 г.


Будівельні роботи 
подорожчали на 3,7%


Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні-грудні 2020 року зросли на 3,7% в порівнянні з січнем-груднем 2019 року.

Про це повідомила Державна служба статистики, передає Build Portal.

З початку року ціни збільшилися в усіх сегментах будівництва. Так, в житловому будівництві зростання склало 4,8%, нежитловому - 1,3%, інженерному - 4,7%.




Так, у грудні 2020 року до грудня 2019 року вартість будівельних робіт в житловому будівництві зросла на 7,4%, нежитловому - на 6,1%, інженерному - на 14,3%.

Показники наведено без урахування анексованою території Криму і Севастополя, а також частини окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 января 2021 г.
3413
Внутри тоннеля будет проложена восьмиполосная двусторонняя скоростная автомагистраль протяженностью ...
29 января 2021 г.
1093
В Департаменті містобудування та архітектури КМДА повідомили, яких результатів можна очіку...
29 января 2021 г.
2720
Бюро является центральным органом исполнительной власти и будет заниматься выявлением, пресечением, ...
16 марта 2026 г.
7388
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3696
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3464
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1511
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2626
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2298
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Встигніть долучитись! RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация