РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.813 EUR: 48.520
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.813
EUR 40.000 41.000 48.520
USD 41.560 42.010 41.813
EUR 48.300 49.010 48.520
Новость

Реконструкция Шулявского моста: сроки выполнения работ снова перенесли

Готовность выполнения работ на Шулявском мосту на данный период составляет 18,5%. В 2021 году на реконструкцию моста из городского бюджета пойдут 114 млн 400 тысяч грн
2010
27 января 2021 г.


Реконструкция Шулявского моста:
работы продлили до конца 2022


В Киеве ремонт Шулявского моста продлили до 2022 года, несмотря на то, что ранее появилась информация о продлении до конца 2021 года.

Об этом сообщает журналист Евгений Куксин.

Как выяснилось, реконструкция моста продлится до конца 2022 года, о чем сказано в принятом Киевсоветом бюджете на 2021 год.

Отмечается, что 114 млн 400 тысяч грн из городского бюджета пойдут на реконструкцию моста в 2021 году.

Кроме того, готовность выполнения работ на Шулявском мосту на данный период составляет 18,5%. Предполагается, что к концу текущего года готовность работ составит 30,8%.

Куксин подчеркнул, что в течение этого периода Шулявский мост можно официально считать строительной площадкой, на которой может произойти, что угодно.

Ранее сообщалось, что ремонт печально известного Шулявского моста продлили до 31 декабря 2021 года. Причиной этому указали продолжительность проверки актов выполненных работ экспертной организацией и введение на территории Украины карантинных ограничений в связи с пандемией.

Напомним, 15 декабря 2020 года на Шулявском мосту упало шесть фонарных столбов.

  Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки
Источник:
delo
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 января 2021 г.
1390
Висота вежі становитиме майже 400 метрів, у будівлі має бути 63 поверхи, а загальна площа примі...
26 января 2021 г.
1002
Через пандемію COVID-19  обсяг чистих прямих іноземних інвестицій в Україну виявився найгіршим ...
16 июня 2025 г.
2826
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2579
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3053
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
4608
Триповерхова будівля загальною площею 2243 квадратних метри, що включає ветеринарну клініку та готел...
Вчера
3143
Комплекс включає дві вежі: 60-поверхову офісну та 101-поверхову житлову висотою майже 400 метрів...
Вчера
688
В строительстве важны высокая точность, надежность и устойчивость. Этим требованиям в полной мере от...
14 июля 2025 г.
1423
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
09 июля 2025 г.
1461
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3195
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!