РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.027 EUR: 51.120
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.027
EUR 40.000 41.000 51.120
USD 42.860 43.281 43.027
EUR 51.030 51.749 51.120
Новость

Канатній переправі через Дніпро - бути. Місто вже знайшло інвестора

Територія облаштування атракціону складається із двох земельних ділянок – біля Арки дружби народів у Печерському районі та на території острова Труханів у Дніпровському районі
1509
15 января 2021 г.



Канатна переправа через Дніпро 


Переможцем інвестиційного конкурсу для реалізації проєкту «Облаштування атракціону канатна переправа через річку Дніпро від Арки дружби народів до Труханового острова» стало ТОВ «Активна країна».

Про це йдеться в розпорядженні КМДА №9 від 11.01.2021. Орієнтовна загальна вартість облаштування об’єкта інвестування становить 3,6 млн грн.

Невдовзі між інвестором та замовником реалізації проєкту – КП «Плесо» буде укладено договір.

Територія облаштування атракціону складається із двох земельних ділянок – 0,02 га (розташована біля Арки дружби народів у Печерському районі) та 0,05 га (на території острова Труханів у Дніпровському районі).

Будівництво капітальних споруд на цій території заборонено. Натомість мають встановити винятково збірно-розбірні тимчасові конструкції, без облаштування фундаментів, без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на території. Окрім того, інвестор зобов’язаний забезпечити технічну можливість демонтажу всіх складових частин атракціону без завдання шкоди території та природним об’єктам.

Зазначається, що облаштування атракціону канатної переправи жодним чином не стосується реалізації масштабного будівництва канатної дороги за маршрутом: Арка дружби Народів, Поштова площа, Труханів острів.

  Интересно узнать: ранее мы писали о 5 устройствах, с которыми уборка - в удовольствие
Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 января 2021 г.
1393
Первые тесты экспериментального участка трассы, оборудованного новейшими датчиками и аппаратурой, уж...
15 января 2021 г.
1741
Через надмір плитки ґрунт не може впоратися з обсягами дощової води, якої ставатиме все більше через...
14 января 2021 г.
954
Відвідуваність торгових центрів в Україні впала на 26,5%, порівняно із 2019 роком...
14 января 2026 г.
3145
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3937
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3941
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
29 января 2026 г.
1062
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: KyivBuild – найбільша будівельна виставка для професіоналів в Україні, 18-20 лютого, Київ
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будівельної галузі, поєднуючи виставку рішень і професійну ділову програму
МВЦ
18-20
февраля
необходима регистрация