РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.042 EUR: 48.983
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.042
EUR 40.000 41.000 48.983
USD 41.800 42.191 42.042
EUR 48.600 49.200 48.983
Новость

Понад 4 000 містобудів для фізичних та юридичних осіб вже доступні онлайн

В Департаменті містобудування та архітектури КМДА розповіли, що усі містобудівні умови та обмеження, видані з 2011 року, доступні онлайн
1059
23 декабря 2020 г.


МУО видані з 2011 вже
доступні онлайн

ЮРІЙ ТАЦІЙ, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА та начальник управління адміністративних послуг

Київ зробив важливий крок до відритих даних – відтепер усі містобудівні умови та обмеження, видані з 2011 року, доступні онлайн! Загалом в електронному вигляді вже понад понад 4 000 містобудів для фізичних та юридичних осіб.

Вони розміщені на модернізованому сайті містобудівного кадастру, їх легко знайти і вони не мають жодних обмежень для перегляду.

Чому це важливо для нашого міста?

Бо вперше ми досягаємо такого рівня відкритості, коли будь-яка людина може ознайомитись з документом, який фактично є дорожньою картою майбутнього будівництва. Адже містобуди, не бувши дозвільним документом та виходячи з містобудівної документації, створюють контури майбутнього будівництва та вказують «червоні лінії», за які проєктанту і забудовнику не можна переходити.

Таким чином, вони дають важливу основу для порівняння тих вимог, які ставить місто до забудовника, і тих результатів, які він досягає в реальності. І якщо вимоги та результати не збігаються, то причина тут, звичайно, не у містобудівних умовах та обмеженнях, а у непрофесійності чи недобросовісності архітектора та у небажанні контролюючих органів забезпечити дотримання містобудівного законодавства на усіх стадіях реалізації проєкт будівництва.

Оприлюднення містобудів 2011-2020 років – це лише початок. В планах – оцифрування МУО, виданих з 2009 року, та архітектурно-планувальних завдань (АПЗ), виданих за більш ранній період.

Крім того, обговорюється питання оцифровки проєктних документів, які видавались ще з 2002 року. Рух до відкритих даних та до прозорості містобудівних процесів в столиці вже не спинити, попри будь-які перепони! Йдемо далі!



Цікаво про ремонти: раніше ми писали як підготувати вітальню до новорічно-різдвяних свят

Источник:
facebook
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 декабря 2020 г.
1085
21 грудня звільнив Ольгу Буславець з посади першого заступника міністра енергетики і призначив на цю...
22 декабря 2020 г.
2003
Віталій Кличко повідомив, що через пандемію коронавірусу громадські обговорення нового генплану Києв...
22 декабря 2020 г.
1182
Кабмін призначив тимчасового керівника Держгеокадастру...
22 сентября 2025 г.
3568
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3769
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190156
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 ноября 2025 г.
1830
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3156
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация