РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.867 EUR: 48.453
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.867
EUR 40.000 41.000 48.453
USD 41.500 42.010 41.867
EUR 48.250 48.969 48.453
Новость

У Чернігові відкрили найбільший в місті мурал. Малюнок "вигадав" комп’ютер (ФОТО)

Колекцію муралів Чернігова поповнила робота-рекордсмен
1700
24 ноября 2020 г.



Найбільший мурал в Чернігові 
"вигадав" комп'ютер


У Чернігові завершили створення найбільшого в місті мурала. Малюнок для стінописа згенерував комп’ютер.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради. 

На стіну багатоповерхівки нанесли яскраве зображення дівчини. Воно поєднує  петриківський розпис із сучасними мотивами. Розмір мурала – 14 на 33 метри. Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів і декілька відер спеціальної фарби.

Автором ескізу став художник Роман Синенко. Він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

"Нашою метою було поєднати класично український дизайн із сучасними технологіями. Якось хотілось це показати по-новому, переграти і дещо переосмислити", – розповів Синенко.



За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли митець задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Таких муралів в обласному центрі ще не було.

Кошти на створення наймасштабнішого мурала Чернігова виділили з міського бюджету. Вартість робіт з нанесенням фарб становила близько 165 тисяч гривень.



Цікаво про ремонти: раніше ми писали на що слід звернути увагу при ґрунтуванні стін
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 ноября 2020 г.
1569
Найглибший і найсучасніший у світі басейн відкрито 21 листопада у Польщі...
24 ноября 2020 г.
1728
В Департаменті містобудування та архітектури КМДА розповіли як отримати довідку про найменуванн...
24 ноября 2020 г.
1645
В общем рейтинге "качества дорог" The Legatum Prosperity Index 2020 Украина занимает 126 место...
16 июня 2025 г.
2831
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2581
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3054
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
12
Покрокова інструкція з монтажу плоскої покрівлі: від підготовки основи до наплавлення фінішного шару...
Сегодня
676
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
Сегодня
4251
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
Сегодня
1564
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1428
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
19 июня 2025 г.
3208
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!