РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.337 EUR: 49.594
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.337
EUR 40.000 41.000 49.594
USD 42.100 42.541 42.337
EUR 49.260 49.960 49.594
Новость

Незвичайний готель побудують під пісками пустелі, поряд із вирізаним у скелі давнім містом (ФОТО, ВІДЕО)

В Саудівській Аравії побудують фешенебельний готель під пустелею
1686
06 ноября 2020 г.

Вхід до готелю висічуть в пісковику


Курорт під пустелею


Французький архітектор Жан Нувель показав проєкт підземного готелю, який буде висічений в пагорбі з пісковика посеред пустелі Алула, що в Саудівській Аравії. Споруда матиме сучасні напівзакриті номери та великі громадські простори. Більше про підземний готель – читайте в матеріалі.

Готель побудують поруч із стародавнім набатейським містом Мадаїн-Саліх, що за 300 кілометрів від Медіни.

Йдеться про комплекс археологічних пам'яток, які складаються з вирізаних у скелях міст. Їх, як і Петру, після себе залишили саме набатейці.

Вхід нагадуватиме скельні міста набатейців

Саме в такому мальовничому місці архітектор вирішив створити сучасний готель, який розташується переважно під землею.

Дорожчі номери розташуються над землею
 

Готель під назвою Sharaan by Jean Nouvel міститиме 40 номерів та три вілли, які будуть вирізані у скелі. Цікаво, що деякі кімнати обладнають балконом з видом на навколишній пейзаж.

Вхід до готелю починається з кругового внутрішнього дворика, який буде висічений на схилі пагорба з пісковику. Звідси під землею навколо шахти ліфту будуть облаштовані номери.

Шахта ліфту буде доволі широкою

Готель покликаний розвивати глобальний туризм в цьому районі, але не ставити під загрозу існування самої пам'ятки.

"Наш проєкт відзначає дух набатейців, не карикатуючи його", – пояснив своє ставлення архітектор.



Интересно о строительстве: ранее мы писали о широком разнообразии фасадной сетки украинского производства 











Фото: Dezeen
Источник:
house
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 ноября 2020 г.
1299
Кабмин выделит местным бюджетам почти 2 млрд грн на дороги...
05 ноября 2020 г.
1150
Повышение на 72 грн за МВт-ч вступит в силу с декабря 2020 года. Для населения цена электроэнергии о...
04 ноября 2020 г.
1707
Данський архітектор Бьярке Інгельс розробляє генплан Землі. Глобальний проєкт планують завершит...
21 ноября 2025 г.
3605
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3715
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3996
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
18 декабря 2025 г.
1565
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2127
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
988
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!