РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.267 EUR: 50.916
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.267
EUR 40.000 41.000 50.916
USD 43.010 43.469 43.267
EUR 50.550 51.251 50.916
Новость

Зеленський схвалив підвищення RAB-тарифів. Вартість приєднань до електромереж знизиться

За рахунок посилення інфраструктури електромереж енергорозподільчих компаній і за рахунок перегляду державної політики щодо RAB-тарифів, в Україні знизиться вартість приєднань до електромереж
3016
05 октября 2020 г.


Підключення до електромереж
здешевшає


Володимир Зеленський підтримав підвищення RAB-стимулювання в Україні з 3% до 6% норми прибутковості на стару базу активів. Про це повідомляє голова виконавчого комітету Національної ради з питань реформ Михайло Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook.

У своїй публікації чиновник заявив про ініціативу уряду і глави держави встановити прибутковість RAB-тарифів на рівні 6%.

Він заявив, що таким чином в Україні знизиться вартість приєднань до електромереж за рахунок посилення інфраструктури електромереж енергорозподільчих компаній і за рахунок перегляду державної політики щодо RAB-тарифів.

Саакашвілі пообіцяв, що з такою реформою в Україні все буде «дешевше і швидше». Він підкреслив, що розраховує на підтримку цього закону з боку парламенту.

«Коли парламент проголосує за наші пропозиції, все буде набагато швидше і дешевше. Нацрада реформ підтримав одноголосно», - написав він.

Нагадаємо, що 26 серпня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг затвердила так званий RAB-тариф.

Він буде діяти для всіх операторів системи розподілу електроенергії (обленерго) країни, починаючи з 2021 року. 

 

Интересно о строительстве: Как сделать здание из сэндвич-панелей привлекательным?
Источник:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 октября 2020 г.
2302
Документ передбачає впровадження системи контролю промислового забруднення...
03 октября 2020 г.
6114
По словам Александра Кубракова, чтобы обойти "постсоветский" принцип ценообразования компании "играю...
02 октября 2020 г.
1701
В Державній службі статистики повідомили скільки офіційно заробляли будівельники в серпні...
14 января 2026 г.
3185
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3988
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3977
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
19 февраля 2026 г.
1133
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
1951
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: KyivBuild – найбільша будівельна виставка для професіоналів в Україні, 18-20 лютого, Київ
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будівельної галузі, поєднуючи виставку рішень і професійну ділову програму
МВЦ
18-20
февраля
необходима регистрация