РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.769 EUR: 51.229
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.769
EUR 40.000 41.000 51.229
USD 42.690 43.090 42.769
EUR 51.060 51.760 51.229
Новость

Понад 22 млн євро на житло для переселенців: міжнародний проєкт забезпечить житлом близько 1,5 тисячі ВПО

Житло для переселенців: в Україні представили міжнародний проєкт
1355
16 сентября 2020 г.



22 млн 100 тис. євро на
житло для ВПО


В Україні представили міжнародний проєкт щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Краматорську та Сєвєродонецьку на Донеччині.

Про це йшлося на пресконференції з нагоди підписання меморандуму про співпрацю в рамках початку реалізації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України» за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

«Проєкт передбачає залучення допомоги в розмірі 22 млн 100 тис. євро. Його реалізація розрахована до 2025 року та має забезпечити житлом близько 1,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб. В рамках проєкту планується будівництво 500 квартир та ще придбання додатково 60 квартир у двох містах – Краматорську та Сєвєродонецьку», - повідомив Давид Макар’ян, заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.



За його словами, міністерство готове виступити координатором проєкту, з цією метою буде створено наглядову раду за участю всіх зацікавлених сторін, щоб вже «від завтрашнього дня розпочати реалізацію цього проєкту».

«Цей п’ятирічний проєкт, який фінансується німецьким банком, продовжить нинішні зусилля уряду України та міжнародних учасників для того, щоб надати тривалі рішення у задоволенні базових потреб потерпілих від конфлікту людей у постійному житлі. У співпраці з Міністерством з реінтеграції тимчасово окупованих територій при тісній співпраці з владою Краматорська й Сєвєродонецька МОМ побудує та реконструює домівки понад 500 родин ВПО. Буде також розроблено спеціальний механізм для зацікавлених викупити ці квартири у приватну власність», - сказав Ан Нгуєн, голова Представництва МОМ в Україні.



Він зазначив, що проєкт побудовано на популярній у Західній Європі моделі доступного та екологічного комунального житла в багатоквартирних будинках. А також висловив сподівання, що проєкт дасть поштовх містобудуванню та позитивний сигнал для всього регіону у дотриманні стандартів найвищого рівня енергоефективності та екологічності.

Проєкт схвалено урядами Німеччини та України, а його ініціатором є Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку Німеччини, яке через Банк розвитку KfW підтримує та фінансує на території України цілу низку проєктів, які стосуються ВПО.

В Україні з 2014 року внаслідок війни на сході нараховується понад 1,4 млн внутрішньо переміщених осіб, і вона є 9-ю за кількістю ВПО країною у світі.

 

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 сентября 2020 г.
10752
Льготные категории граждан смогут получить кредит на покупку жилья под 3 % годовых...
15 сентября 2020 г.
1623
В проекте закона "О Государственном бюджете Украины на 2020 год", предусмотрено 20,7 млрд грн н...
15 сентября 2020 г.
2142
МКІП розробило законопроєкт щодо протидії хаотичній забудові - Ткаченко...
14 января 2026 г.
3087
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3865
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3870
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: KyivBuild – найбільша будівельна виставка для професіоналів в Україні, 18-20 лютого, Київ
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будівельної галузі, поєднуючи виставку рішень і професійну ділову програму
МВЦ
18-20
февраля
необходима регистрация