РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.142 EUR: 48.303
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.142
EUR 40.000 41.000 48.303
USD 41.050 41.490 41.142
EUR 48.070 48.771 48.303
Новость

Мінрегіон: призначено заступника міністра з питань цифрового розвитку, трансформацій і цифровізації

Олександра Дудченка призначено заступником міністра розвитку громад та територій з питань цифрового розвитку, трансформацій і цифровізації
1355
30 июля 2020 г.


Олександр Дудченко - заступник з питань цифрового розвитку, трансформацій і цифровізації


Про поповнення в команді Мінрегіону повідомив Олексій Чернишов, міністр розвитку громад і територій: "Радий вітати в команді Міністерства розвитку громад та територій нового заступника з питань цифрового розвитку, трансформацій і цифровізації - Олександра Дудченка.

Мінрегіон підтримує вектор цифровізації держави, яка останніми роками є рушійним фактором зростання української економіки та добробуту громадян. Дедалі більше послуг стають діджитальними, що своєю чергою поліпшує якість роботи ЦНАП і полегшує доступ населення до багатьох сервісів. Сприяння цифровій трансформації регіонів є також одним із пріоритетів розробленої Мінрегіоном Державної стратегії регіонального розвитку, погодження якої зараз на фінальній стадії".


Читайте также: ранее мы писали о секретах удачных сочетаний элементов декора в интерьере

 

Источник:
facebook
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 июля 2020 г.
1470
Разумков прокоментував, коли можуть виділити компенсацію за зруйноване на Донбасі житло...
30 июля 2020 г.
1317
490 гектарів території Києва стануть заказниками...
30 июля 2020 г.
1086
В уряді готують рішення щодо погашення боргових зобов'язань та дофінансування об'єктів до Євро-...
22 сентября 2025 г.
3376
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3661
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189802
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2947
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1701
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация