РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.000 41.490 41.250
EUR 48.160 48.771 48.382
Новость

ТМ Śnieżka завоювала любов і довіру споживачів та журі рейтингу «Фаворити Успіху»

ТМ Śnieżka вже кілька років поспіль підтверджує статус «Абсолютного Фаворита Успіху» у категорії «Фарба»
1759
15 июля 2020 г.

Підбито підсумки усеукраїнського відкритого рейтингу громадських уподобань  «Фаворити Успіху - 2019» і визначені найкращі бренди товарів і послуг на українському ринку. Серед переможців народного інтернет-голосування – ТМ Śnieżka, яка вже кілька років поспіль підтверджує статус «Абсолютного Фаворита Успіху» у категорії «Фарба».

Довіру й високу оцінку українських споживачів,  експертів галузі й відомих особистостей марка Śnieżka здобула з-поміж 47 учасників ринку лакофарбової сфери. Варто зазначити, що усі охочі українські споживачі впродовж року мають можливість  щоквартально брати участь у голосуванні за свої улюблені бренди, визначаючи лідерів усеукраїнського рейтингу. Дослідження громадських уподобань щодо вибору товарів і послуг на українському ринку щорічно триває з 1 січня по 31 грудня. Таким чином, 2019 року ТМ Śnieżka увійшла до списку переможців інтернет-рейтингу у статусі «Абсолютний Фаворит Успіху-2019» у категорії «Фарба».

«Компанія «Снєжка-Україна» висловлює  щирі слова вдячності усім українським споживачам, які багато років вибирають лакофарбові матеріали торгової марки Śnieżka  для ремонтних і опоряджувальних робіт й таким чином засвідчують  свою любов і прихильність до наших продуктів. Для підприємства підтримка й висока оцінка клієнтів і споживачів – це найцінніша і найпрестижніша нагорода. Споживацькі уподобання постійно змінюються і наше завдання як виробника – відповідати потребам й очікуванням своїх клієнтів, а це спонукає компанію постійно розвиватися, шукати нові можливості для вдосконалення виробничих процесів й виготовлення продукції,» - резюмує генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.


Інформація опублікована на правах реклами

Джерело:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 июля 2020 г.
1913
Строительные смеси BUDMAJSTER: как улучшилось качество продукции...
06 июля 2020 г.
1427
Будівельники пропонують розширити практику страхування для проектів житлової нерухомості...
26 июня 2020 г.
2041
Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе повідомив, що організація відкрито...
13 августа 2025 г.
3404
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187532
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3439
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1744
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2143
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1394
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация