РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.603 EUR: 48.109
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.603
EUR 40.000 41.000 48.109
USD 41.400 41.831 41.603
EUR 48.050 48.750 48.109
Новость

В Виннице через месяц заработает современная твердотопливная котельная

В марте текущего года, в городе Виннице по ул. Баженова 15а планируют запустить твердотопливную котельную, строительство которой осуществляется в сотрудничестве со швейцарцами.

2673
05 февраля 2016 г.

Винница, котельная, твердотопливная, энергоэффективная, современная
В марте в Виннице откроют современную энергоэффективную котельную
В марте текущего года, в городе Виннице по ул. Баженова 15а планируют запустить твердотопливную котельную, строительство которой осуществляется в сотрудничестве со швейцарцами.

Об этом сообщили в пресс-службе Винницкого горсовета. 

Как отмечается в сообщении, на реализацию данного проекта Швейцарская Конфедерация выделила 3 млн. швейцарских франков. Эти деньги пошли на покупку и монтаж современных котлов. Винницкий горсовет на данный проект "раскошелился"на 27 млн. грн.

Стоит отметить, что на сегодняшний день в помещении котельной уже установлены котлы, производится монтаж системы топлива и внешних сетей. В рамках проекта в котельной установлена система SCADA, которая в автоматическом режиме регулирует подачу тепла в зависимости от температуры наружного воздуха.

Как отметили в пресс-службе Винницкого горсовета, запуск данной котельной  позволит существенно уменьшить потребление газа , снизит выбросы СО₂ и повысить энергоэффективность города в целом.

Источник: www.budport.com.ua

Фото: www.vn.depo.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 февраля 2016 г.
6021
В случае несвоевременного осуществления платежей за жилищно-коммунальные услуги потребитель обязан б...
04 февраля 2016 г.
2541
В рейтинге стран по экологической эффективности Environmental Performance Index (EPI) Украина с 95 м...
04 февраля 2016 г.
3051
Мы решаем вопросы ответственности поставщика услуг, определяем права потребителя и устанавливаем ком...
22 сентября 2025 г.
3436
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3687
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189928
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
09 октября 2025 г.
2678
14-16 жовтня в МВЦ, м. Київ відбудеться Міжнародна виставка будівельних технологій, матеріалів ...
17 сентября 2025 г.
3029
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация