РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.371 EUR: 48.918
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.371
EUR 40.000 41.000 48.918
USD 42.200 42.550 42.371
EUR 48.600 49.239 48.918
Новость

На Дніпропетровщині розпочали набирає оберти «Велике будівництво». Що будують і скільки інвестовано

На Дніпропетровщині розпочали роботи на 12 об’єктах за програмою «Велике будівництво», для решти закінчують підготовку проєктно-кошторисної документації
2864
12 марта 2020 г.

«Велике будівництво» на Дніпропетровщині

З березня на Дніпропетровщині стартували роботи за програмою Президента України «Велике будівництво». Нині в області вже будують та реконструюють 12 об’єктів із 15 запланованих. Для решти закінчують підготовку проєктно-кошторисної документації. Про це заявив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко, повідомляє пресслужба ОДА.

«В межах всеукраїнської програми Президента «Велике будівництво» кожна з областей має збудувати або реконструювати по п’ять шкіл, садочків та спортоб’єктів. На Дніпропетровщині запланували втілити 15 проєктів на суму 800 млн грн. Вони будуть введені в експлуатацію вже цьогоріч», – наголосив очільник області.

Зокрема, 2020 року в регіоні реконструюють Волоську, Петропавлівську, Лихівську, Томаківську школи та Покровський ліцей. Оновлять садочки у Миколаївці Павлопіллі, Чкаловому, завершать зводити – в Іларіоновому та Покрові.

«Ми привели до ладу всі кошториси, за якими втілюємо інфраструктурні проєкти. Там більше немає завищених цін. Наприклад, лише на завершенні будівництва Іларіонівського садочка зекономимо 7 млн грн. Так зможемо втілити більше проєктів за менші кошти», – пояснив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко.

Також цьогоріч в області відремонтують стадіони у Новомосковську, Перещепиному, Кривому Розі. Робота кипітиме і на двох спортоб’єктаках на «Олімпійських резервах» у Дніпрі – завершать будівництво залу боксу та критої тенісної споруди.

За словами Бондаренка, окрім президентської програми в області запустили проєкт «Будівництво 100+».

«Зведемо та реконструюємо ще понад 100 об’єктів у різних куточках регіону. Роботи виконаємо коштом бюджетів всіх рівнів – місцевого, обласного та державного», – додав Бондаренко.

На реалізацію цього проєкту направлять 1 млрд 148 млн грн.

Читайте також Держава "закопувала" гроші в будівництво. Що змінилося зараз (ВІДЕО) 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
12 марта 2020 г.
3158
Елена Шуляк, представитель Кабинета министров в Верховной Раде подала в отставку. Она призналась, чт...
12 марта 2020 г.
1563
Президент ЧАО «ХК «Киевгорстрой» Игорь Кушнир рассказал в каких условиях реви...
11 марта 2020 г.
2336
Уряд призначив Юрія Васильченко новим очільником ДАБІ...
21 ноября 2025 г.
3387
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3617
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3828
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
21 ноября 2025 г.
2735
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
04 ноября 2025 г.
1900
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3188
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация