РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.829 EUR: 50.883
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.829
EUR 50.350 51.350 50.883
USD 43.860 44.360 43.829
EUR 50.750 51.451 50.883
Новость

АНОНС: Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки, 4 березня, Київ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

4 березня у КВЦ Парковий відбудеться форум "Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки"
2238
28 февраля 2020 г.

Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки


ДЕ: КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16 А, м. Київ
КОЛИ: 4 березня
РЕЄСТРАЦІЯ: отримати запрошення


 

4 березня 2020 року відбудеться Перший іпотечний форум: «Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки», на якому заплановано підписання меморандуму між Кабінетом міністрів України, Національним банком України та Конфедерацією будівельників України, що дасть можливість запустити доступне іпотечне кредитування вже цього року. 

До програми форуму включено три дискусійні панелі, на яких у відкритому діалозі представники органів державної влади, банків, забудовників, профільних організацій, страхових компаній спільно сформують дорожню карту для запуску іпотечного кредитування. 

Організатори іпотечного форуму – Конфедерація будівельників України Український клуб нерухомості (URE Club) та PRO.Property. 

Захід пройде за підтримки ЛУН.ua, Київміськбуд, КАН Девелопмент, Кредобанк, та за сприяння: АСС, СУП, ТПП України та ФРУ, Red Community, AСНУ, m2 Poland. 

Медіа-партнери форуму: телеканали - НАШ та Перший діловий, Ділова столиця, Property Times, Build Portal, Prof.build, Стройобзор, Dom.ria, УНІАН, Інтерфакс, Liga.media, Економічна правда, журнал «Бізнес», Обозреватель, Minfin.ua, МЕ3(Метри), Finance.ua, Корреспондент та Деньги,юа. 

Акредитація для ЗМІ за адресою: pr1.kbu@gmail.com


Джерело: КБУ
Інформацію опубліковано на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 февраля 2020 г.
2253
25 лютого в Києві відбудеться III Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва...
13 февраля 2020 г.
1962
28.02 в Києві відбудеться Національна премія в галузі нерухомості CP AWARDS 2020...
31 января 2020 г.
1816
4 березня 2020 року відбудеться Перший іпотечний форум: «Іпотека – інструмент стрімкого ...
16 марта 2026 г.
7111
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3523
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3388
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2345
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2169
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес: міста та ринок нерухомості
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
при регистрации