РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.997 EUR: 48.767
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.997
EUR 40.000 41.000 48.767
USD 41.790 42.191 41.997
EUR 48.550 49.249 48.767
Новость

Ціни на метал впали на 30%

Ціни на метал впали на 30%
1334
27 февраля 2000 г.

Ціни на металоконструкції  за останні два роки впали на 30% та не мають тенденції для зростання. Про це заявив лава Асоціації УЦСС В'ячеслав Колесник.

«Я не бачу суттєвих причин для росту цін», — зазначив він.

Наразі вітчизняний будівельний ринок споживає 70% всієї метало-будівельної продукції. Також за його словами цього року впала частка китайського металопрокату, який був здебільшого неналежної якості та не відповідав українським стандартам.

При цьому згідно  з прогнозами Колесника, рівень споживання металоконструкції в 2020 році дещо зросте —  до 144 тис.тонн.

При цьому частка китайського металу минулого року складала 45%.

Що стосується експорту, то основними ринками для українських виробників є Польща, Молдова та Грузія. Зараз туди вивозиться 26% продукції, 2020 експорт може зрости до 29%.

«Нажаль, наші виробники металоконструкції зараз не мають можливості наростити експорт через те, що український споживач споживає 70% їхньої продукції», — сказав Колесник.

Источник:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 февраля 2020 г.
1806
Народний депутат Олена Шуляк повідомила, що не видно жодних шансів чи натяків, щ...
27 февраля 2020 г.
1618
МКМТ вирішила ввести на п’ять років 50,09 % остаточне антидемпінгове мито на імпорт  ...
27 февраля 2020 г.
1669
У січні 2020 року ціна пропозиції квартир на вторинному ринку Києва, зросла на 2,9% в...
22 сентября 2025 г.
3500
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3717
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189998
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
24 октября 2025 г.
2979
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
21 октября 2025 г.
1644
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация