РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.000 41.490 41.250
EUR 48.160 48.771 48.382
Новость

На якій стадії будівництво Великої Окружної дороги

Микола Поворозник розповів про будівництво Великої Окружної дороги 
1311
26 февраля 2020 г.

Будівництво Великої Окружної дороги

У столиці триває будівництво Великої Окружної дороги на ділянці від просп. Маршала Рокоссовського до вул. Богатирської з будівництвом транспортної розв’язки в різних рівнях. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, до 31 березня заплановано відновлення проїзду в обох напрямках у районі шляхопроводу на вул. Богатирській.

«Наразі фахівці влаштовують піщану основу проїзду та основу двошарової щебенево-піщаної суміші. У районі шляхопроводу прокладають дощову каналізацію та влаштовують земляне полотно», – розповів Микола Поворозник та нагадав, що до кінця цього року міська влада планує побудувати розв’язку на вулиці Богатирській та з’єднати її з Великою Окружною.

«Завершення будівництва цієї ділянки Великої Окружної дозволить вивести з вулиць столиці транзитний транспорт, що, у свою чергу, покращить трафік у місті. Окрім того, зменшивши потік вантажівок, ми зможемо подовжити життя асфальтному покриттю, яке постійно оновлюємо та ремонтуємо», – підкреслив Микола Поворозник.

Він зазначив, що згідно з робочим графіком виконання будівельних робіт, у 2020 році заплановано завершити будівництво інженерних споруд – двох шляхопроводів та підземного пішохідного переходу. Окрім того, фахівці мають завершити перекладку інженерних мереж від вул. Сім’ї Кульженків до вул. Богатирської, влаштувати земляне полотно і виконати дорожні роботи, що дозволить організувати рух транспорту від Мінського шосе до вул. Богатирської.

 

Источник:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 февраля 2020 г.
1411
Вартість офісної нерухомості за підсумками 2019 року...
26 февраля 2020 г.
1872
Основні бар'єри на шляху залучення іноземних інвестицій ...
26 февраля 2020 г.
1172
Міненерго пообіцяло «зелені кредити» для підприємств...
13 августа 2025 г.
3402
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187530
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3438
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1743
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2142
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1394
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация