РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.897 EUR: 48.550
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.897
EUR 40.000 41.000 48.550
USD 41.720 42.180 41.897
EUR 48.350 49.000 48.550
Новость

У Раді підтримали відставку голови Міністерства розвитку громад і територій

У Комітеті Верховної Ради підтримали відставку голови Міністерства розвитку громад і територій Олени Бабак та запронували нову кандидатуру

2666
20 января 2020 г.


Комітет запропонував призначити на цю посаду Дениса Шмигаля

У Комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримали відставку голови Міністерства розвитку громад і територій Олени Бабак.

Як стало відомо, напередодні вона написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Рішення було ухвалено на засіданні комітету 17 січня, за звільнення міністра проголосував 21 член комітету.

"Рекомендувати Верховній Раді України... звільнити Бабак Олену Валеріївну з посади міністерки розвитку громад і територій України. Доручити народним депутатам, членам комітету... розробити і винести на розгляд Верховної Ради України проєкт постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністерки розвитку громад і територій України. Рекомендувати Верховній Раді України проєкт постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністерки розвитку громад і територій України ухвалити в цілому", – повідомив голова комітету Андрій Клочко.

Також комітет запропонував призначити Дениса Шмигаля на посаду віце-прем'єр-міністра України – міністра розвитку громад і територій України.

Денис Шмигаль очолює Івано-Франківську обласну державну адміністрацію з 2 серпня 2019 року.

Нагадаємо, що минулого тижня Альона Бабак розповіла у відеоблозі, хто і чому дискредитує роботу Міністерства розвитку громад та територій.

Читайте також про те, що прем'єр Гончарук пообіцяв, що у разі виявлення корупції ДАБІ буде ліквідовано. А також про те, що відомо про нового голову НАЗК Олександра Новікова.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 января 2020 г.
2018
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Національного агентства з пи...
17 января 2020 г.
1306
У мерії поки не готові відповісти про подальшу долю скандальної забудови...
22 сентября 2025 г.
3488
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3710
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189975
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
2935
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
21 октября 2025 г.
1609
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация