РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.547 EUR: 46.753
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.547
EUR 40.000 41.000 46.753
USD 41.330 41.831 41.547
EUR 46.000 46.999 46.753
Новость

У Києві відреставрували аварійну пам'ятку архітектури 19 століття

Будівля роками чекала на ремонтні роботи і перебувала в аварійному стані
1291
16 января 2020 г.




Врятували будівлю

На бульварі Тараса Шевченка на замовлення Департаменту культури завершено реставрацію будинку № 3, що є пам’яткою архітектури і який довгий час знаходився у незадовільному стані, а окремі його частини навіть в аварійному.

«Будівля знаходиться у центрі міста і є однією з візитівок його історичної частини, тож основним завданням для влади міста було зберегти обличчя київської архітектури 19 століття. Довгі роки ми ходили повз пам’ятку і нарешті сьогодні маємо ще одну відреставровану історичну будівлю. Це не просто наша робота, це наша спільна перемога! За останні кілька років у місті реставровано таку кількість пам’яток, скільки не реставрувалось за попередні 23 роки. І це вкотре говорить про відповідальність столичної влади», – прокоментувала завершення робіт директорка Департаменту культури Діана Попова.

Будинок на бульварі Тараса Шевченка, 3 було збудовано 1897-1898 роках і 50 років тому він став пам’яткою архітектури місцевого значення. У 2017-2018 роках тривали роботи з ремонту даху та перекриття, а у 2018-2019 відбулась реставрація фасадів, встановлено системи сніготанення, реставровано балкони. Замінено також водостічну систему, встановлено блискавкозахист.

Читайте також про те, що на Львівщині обіцяють повністю відремонтувати дах монастиря, котрий завалився на початку січня, а також про те, який зараз має вигляд одеський будинок Руссова після реставрації 

Джерело:
kyivcity
16 января 2020 г.
3954
Майже 32 млрд грн піде на ремонти доріг в 2020 році...
16 января 2020 г.
1442
Якими були головні події на ринку нерухомості у 2019 та які прогнози на 2020 рік?...
16 января 2020 г.
1547
У канадському місті збудують "розумне" містечко...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2768
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3980
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6402
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
877
Бетонний басейн - це не просто декоративний елемент ділянки, а складна інженерна споруда, що вимагає...
01 января 2000 г.
33
Demolition works are the first—and a crucial—stage of any construction or renovation pro...
01 января 2000 г.
31
Демонтажные работы — первый и крайне важный этап любого строительного или реконструкционного п...
23 декабря 2024 г.
3504
Юрій Шевага, Директор компанії БІГ-СІТІ розповів про стан та вплив війни на мостову інфраструкт...
16 января 2023 г.
6988
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Державного агентства відновлення та розвитку інфраст...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!