РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.472 EUR: 47.377
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.472
EUR 40.000 41.000 47.377
USD 41.200 41.656 41.472
EUR 47.100 47.799 47.377
Новость

Дороги столиці тепер будуть перевіряти на якість за допомогою нового обладнання

«Київавтодор» отримав додаткові прилади для контролю якості виконаних робіт
1349
13 января 2020 г.



Перевірка якості

КК «Київавтодор» отримала прилади, які дають змогу додатково слідкувати за якістю ремонтів. 

«Ми розпочали підготовку до наступного дорожньо-будівельного сезону – отримали сучасні прилади для контролю за якістю ремонту. Зокрема, щільномір асфальтобетону TransTech SystemsPQL 380, який визначає якість покриття, надає достовірні результати щодо щільності і температури шару асфальту», – повідомив заступник генерального директора комунальної корпорації «Київавтодор» Валентин Осипов.

Також дорожники отримали рейку дорожню, нею визначають нерівності на поверхні, пристрій вказує кут нахилу покриття.

Як розповів Валентин Осипов, користуватимуться і німецьким пристроєм для динамічних випробувань ґрунту й основи дороги ZFG 3.0. Ним досліджують міцність і ступінь деформування полотна.

Для контролю температури асфальтобетону використовуємо інфрачервоні термометри і мобільні вимірювачі температури.

Заступник генерального директора додав, що використання нових приладів не скасовує зовнішнього незалежного контролю. Так, якість виконання ремонтів «Київавтодору» аналізують кілька сертифікованих лабораторій. Зокрема, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України (КНДІСЕ), КП «Київекспертиза», лабораторія контролю якості сумішей та дорожніх робіт КП «Київблагоустрій», ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»), Національний транспортний університет.


Нагадаємо, в грудні в столиці презентували також Генплан міста. Що цікавого передбачено в документі, читайте в матеріалі.
Джерело:
kyivcity
13 января 2020 г.
1299
Львівська галерея мистецтв та ЛОДА кажуть, що знайшли порозуміння...
13 января 2020 г.
1463
Для сполучення з великим проспектом споруджують тунель, а для інших вулиць працюватимуть звичайні пе...
10 января 2020 г.
2510
44 архітектурні пам’ятки Ужгорода номінують до списків ЮНЕСКО...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2940
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2851
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4076
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Сегодня
5571
Сад оснащений сенсорами з ШІ, які збирають дані про стан ґрунту, вологу та освітлення, що допомагає ...
Сегодня
8732
Будинок має три спальні, басейн та був спроєктований як місце для відпочинку від міського життя. Щоб...
04 июня 2025 г.
7489
Данське архітектурне бюро CEBRA працює над створенням нового офісного простору для дизайнерської ком...
27 мая 2025 г.
2736
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1110
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
969
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!