РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.585 EUR: 48.638
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.585
EUR 40.000 41.000 48.638
USD 41.330 41.831 41.585
EUR 48.300 49.000 48.638
Новость

Уходящий год стал рекордным по количеству построенных в мире небоскребов

Согласно ежегодному отчёту о самых высоких зданиях за 2019 год от Комитета по высотным зданиям и городской среде (CTBUH), общее количество супервысоких зданий (более 300 метров) в мире сейчас составляет 170. В 2013 году их было 76, а в 2000 году – только 26

2936
23 декабря 2019 г.


Супервысокими могут считаться 26 небоскрёбов, построенных в нынешнем году

Согласно ежегодному отчёту о самых высоких зданиях за 2019 год от Комитета по высотным зданиям и городской среде (CTBUH), общее количество супервысоких зданий (более 300 метров) в мире сейчас составляет 170. В 2013 году их было 76, а в 2000 году – только 26.

530-метровая Tianjin CTF Finance Centre в китайском городе Тяньцзинь стала самым высоким проектом 2019 года.

«Пятый год подряд у нас есть проекты высотой более 500 метров, что является выдающимся достижением для строительной отрасли. Всего 15 лет назад подобных сооружений вообще не было», - прокомментировал ситуацию исполнительный директор CTBUH Энтони Вуд.

Общее количество завершенных зданий высотой не менее 200 метров в 2019 году снизилось на 13,7% в сравнении с 2018. Это первый год, в котором общее количество завершенных высотных зданий снижается после обвала в 2010 и 2011 (в результате экономического спада в 2008).

2019 год оказался значимым для некоторых регионов, в которых ещё нет множества высотных зданий, а в некоторых их никогда и не было. К примеру, в Алжире появилась Большая мечеть (265 м). Также в Африке построили 227-метровое здание The Leonardo в Йоханнесбурге – самое высокое в стране и второе по высоте на континенте.

Европа также получила самое высокое здание после долгого периода планирования – 462-метровый небоскреб Lakhta Center в Санкт-Петербурге.

В Бразилии была завершена Infinity Coast Tower (235 метров), которая является первым зданием в стране с высотой более 200 м, несмотря на обилие высоких объектов.

CTBUH ожидает, что в следующем году завершат от 115 до 145 зданий высотой от 200 метров. Тридцать из них будут супервысокие.

Читайте о том, что в Лос-Анджелесе появится «дженгаподобный» небоскреб. А такжео о том, что в Дубаи хотят построить небоскреб с вращающимися этажами

Источник:
prian
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 декабря 2019 г.
2080
Хозяйственный суд Одесской области огласил решение по делу о санатории «Молдова» в Одесс...
23 декабря 2019 г.
1387
Верховною Радою ратифіковано дві важливі угоди з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Європейс...
23 декабря 2019 г.
2513
Будівельна галузь має потребу у реформуванні системи державного архітектурно-будівельного контролю т...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3006
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6971
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8788
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4469
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2859
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
455
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3066
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!