РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.340 EUR: 48.306
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.340
EUR 40.000 41.000 48.306
USD 41.200 41.601 41.340
EUR 48.100 48.771 48.306
Новость

Українці тепер можуть облаштовувати кухні-ніші та кухні-вітальні в усіх видах квартир

Новими будівельними нормами щодо житлових будинків, які вступають в дію вже 1 грудня, дозволяється проектувати невідокремлені кухні - кухні-ніші, кухні-вітальні у всіх квартирах

1724
28 ноября 2019 г.


Раніше це було можливо лише для однокімнатних квартир

Новими будівельними нормами щодо житлових будинків, які вступають в дію вже 1 грудня, дозволяється проектувати невідокремлені кухні - кухні-ніші, кухні-вітальні у всіх квартирах.

Раніше це було можливо лише для однокімнатних квартир.

Це дасть можливість більш корисно та раціонально використовувати житлову площу та використовувати сучасніші та зручніші планувальні рішення.

Часто, купуючи квартиру, мешканці роблять перепланування самостійно, щоб об’єднати у єдиний простір вітальню та кухню. Відтепер цього не потрібно буде робити, адже у нових нормах це дозволено робити відразу при проектуванні. Обов'язкова умова - обладнання кухні електричною плитою та механічною витяжною вентиляцією.

Новий ДБН В.2.2-15:2019 “Житлові будинки. Основні положення” розроблений фахівцями ПАТ “КиївЗНДІЕП” на заміну застарілого ДБН 2005 року.


Про зміни у Державних будівельних нормах читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Обновление ДБН
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 ноября 2019 г.
3001
У Мінрегіоні давно завляли про пропозицію дозволити розміщувати невеликі вбудовані початкові школи т...
25 ноября 2019 г.
2362
1 грудня набуває чинності новий ДБН В.2.2-15:2019 “Житлові будинки. Основні положення”, ...
21 ноября 2019 г.
1568
У містах України має обов’язково влаштовуватися тактильна плитка для людей з порушеннями зору ...
13 августа 2025 г.
2981
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
46810
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3287
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
15 августа 2025 г.
507
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
15 августа 2025 г.
7560
Бетонний моноліт наче виростає зі скелі. Під час будівництва не постраждало жодне дерево....
13 августа 2025 г.
5505
Будівля виглядає як художня інсталяція завдяки оптичним ілюзіям. Взагалі у дизайні використано ...
05 августа 2025 г.
1191
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2940
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2041
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!