РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.715 EUR: 49.922
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.715
EUR 40.000 41.000 49.922
USD 42.800 43.281 42.715
EUR 49.950 50.500 49.922
Новость

Безкінечна історія: скандальна надбудова на Хрещатику знову "ожила", а тоді роботи вкотре припинили

У КМДА розповіли, що голова Шевченківської РДА організував вивезення будівельних матеріалів із двору будинку на зберігання

2861
14 ноября 2019 г.


Будинок знаходиться на території охоронної зони Софійського собору

Як ми повідомляли, в інтернеті з’явилися відео- та фотодокази того, що на даху будинку на Майдані Незаложеності відновили будівельні роботи.

У КМДА у зв’язку з цим заявили, що інспектори Департаменту охорони культурної спадщини перевірили дотримання припису на заборону будівельних робіт.

«Оскільки спеціалістами Шевченківської РДА велася постійна фотофіксація, інспектори одразу зупинили зведення стін надбудови, які, за словами власника, начебто знадобилися, аби звести балку стелі на необхідний рівень. Будівельні матеріали, що виявили в дворі будинку, зараз знаходяться під контролем служб району», – повідомила пресс-служба КМДА.

Радник Київського міського голови Максим Бахматов розповів, що власники обіцяли не здійснювати жодних робіт до зустрічі з головою Шевченківської РДА, на якій мали письмово погодити порядок робіт із відновлення даху. Та з невідомих причин будівельники почали піднімати матеріали на дах. За півгодини голова Шевченківської РДА організував вивезення будівельних матеріалів із двору на зберігання.

Нагадаємо, що скандальна надбудова на даху будинку прямо на Майдані Незалежності в Києві виявилася в центрі уваги громадськості в середині жовтня

А в кінці жовтня мер Кличко і його помічники повідомили про те, що незаконну надбудову демонтують.

Власниця горішніх приміщень будинку Олена запевняла журналістів, що надбудова «абсолютно законна і має всі дозвільні документи». За її словами, попередній власник викупив приміщення у 1998 році. Було змінено план квартири і горища. Олена стверджує, що розібрати дах і накрити його шлакоблоком вирішили через те, що балки даху прогнили.

Будинок не є пам’яткою, проте перебуває на території охоронної зони Софійського собору – пам’ятки національного значення та пам’ятки ЮНЕСКО.



Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 ноября 2019 г.
4179
Компания UVT GROUP представила концепцию реконструкции терминала Международного аэропорта Винница...
14 ноября 2019 г.
2144
Министр инфраструктуры Владислав Криклий заявил, что речные перевозки в Украине должны вырасти втрое...
14 ноября 2019 г.
2180
Міністерство інфраструктури України ініціює оновлення рухомого складу Укрзалізниці, підвищення якост...
21 ноября 2025 г.
3760
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3817
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
4116
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1231
20 січня 2026 року відбудеться презентація законопроєктів №13414 та №13415, які пропонують механізм ...
18 декабря 2025 г.
1690
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2264
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!