РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.662 EUR: 48.324
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.662
EUR 40.000 41.000 48.324
USD 41.400 41.831 41.662
EUR 48.300 49.000 48.324
Новость

Суд у Дніпрі присудив 25 тис штрафу колишньому посадовцю, що отримав хабар за продовження оренди землі

Суд оштрафував на 25 тисяч «земельника», який отримав 31 тисячу доларів за продовження оренди 65 га землі

2064
07 ноября 2019 г.


Суд врахував, що підсудний визнав вину та щиро розкаявся

Жовтневий райсуд міста Дніпро призначив 25,5 тис грн штрафу колишньому головному спеціалісту відділу контролю за використанням та охорони земель у Верхньодніпровському, Криничанському, П`ятихатському районах та м. Кам`янське управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області Олександру Тютюннику, який отримав 31 тис доларів хабара.

У 2008 р. ПТ «АЯКС», яке з 1998 р. займається вирощуванням сільгосппродукції, та Верхньодніпровська райдержадміністрація уклали дві угоди оренди земельних ділянок (15 га ріллі та 50 га ріллі) на 10 років. Землі знаходяться в селі Заполички у Верхньодніпровського району на території Дніпровокам`янської сільради Дніпропетровської області.

У травні 2018 р. у зв`язку із закінченням строку оренди двох ділянок підприємство ПТ «Аякс» подало до ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області документи щодо поновлення договорів оренди.

У липні минулого року Тютюнник провів перевірку з питань дотримання вимог земельного законодавства стосовно двох земельних ділянок загальною площею 65 га, і склав відповідні Акти.

У подальшому Тютюнник пообіцяв директору ПТ «АЯКС» Анатолію Лейку за 31 тис доларів (813 тис грн) неправомірної вигоди вплинути на начальника відділу у Верхньодніпровському районі ГУ облДержгеокадастру та інших посадових осіб щодо поновлення договорів оренди двох ділянок у селі Заполички.

У січні цього року чиновник у салоні автомобіля «Mitsubishi Pajero», на автопарковці автозаправної станції «ОККО» у м. Дніпрі отримав хабар.

Суд врахував, що Тютюнник визнав вину та щиро розкаявся і призначив йому штраф у розмірі 25,5 тис грн.


Читайте також про те, що передбачає проєкт Закону про реєстр реєстрів, прийнятий у першому читанні. А також про те, що Комітет ВР нарешті схвалив законопроект, який ліквідує корупційну схему при оформленні нерухомості.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 ноября 2019 г.
2048
Верховна Рада України прийняла в першому читанні проєкт Закону України «Про публічні електронн...
07 ноября 2019 г.
2436
За подключение к сетям электроснабжения в Виннице «Винницаоблэнерго» требует от будущего...
07 ноября 2019 г.
3525
Президент Владимир Зеленский назначил народного депутата Алексея Кучера губернатором Харьковской обл...
16 июня 2025 г.
2765
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3005
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
6948
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8777
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4466
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2850
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
452
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3063
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!