РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.744 EUR: 48.473
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.744
EUR 40.000 41.000 48.473
USD 41.550 41.999 41.744
EUR 48.170 48.890 48.473
Новость

Зону відчуження ЧАЕС у цьому році відвідало вже 107 тисяч туристів

Чорнобильську зону у 2019 році відвідали вже 107 тисяч осіб. Про це повідомило Державне агентство з управління зоною відчуження.

2498
04 ноября 2019 г.


Новий рекорд встановили у жовтні

Чорнобильську зону у 2019 році відвідали вже 107 тисяч осіб. Про це повідомило Державне агентство з управління зоною відчуження.

Зростання відвідуваності почалося навесні. Факторами, які вплинули на збільшення потоку туристів, стали спрощення процедури оформлення перепустки, а саме запровадження електронної перепустки, створення додаткової інфраструктури та підвищений інтерес до ЧАЕС після виходу серіалу HBO «Чорнобиль».

Найбільше відвідувачів приїздять із-за кордону – майже 80%. Країни-рекордсмени: Велика Британія – 15738, Польща – 9378, Німеччина – 7826, США – 5580, Чехія – 4063 туриста. Із України загалом зону відвідали 22468 осіб – повідомляє ДАЗВ.

«Прозорі правила перетину кордону Чорнобильської зони відчуження, система «Електронний білет», злагодженість у роботі служби забезпечення відвідування та супроводу – дали можливість приймати великі потоки відвідувачів без особливих складнощів. Те, що відвідуваність зростає – наше спільне досягнення. За останні місяці ми відкрили нові маршрути, зокрема водні й повітряні, встановили інформаційні стенди на двох мовах, збільшили кількість гідів – це лише початок реалізації великої стратегії щодо розвитку зони відчуження на виконання указу Президента України про розвиток зони», –коментує ситуацію помічник директора ДП ЦОТІЗ Кирило Гарник.

Раніше ми розповідали про те, що Чорнобильський конфайнмент названий одним з найвпливовіших проектів останніх 50 років. Читайте також про те, що ЄБРР продовжить допомагати Україні з Чорнобильскою АЕС.

СПЕЦТЕМА: Чорнобиль

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Чернобыльская катастрофа
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 октября 2019 г.
2564
Міністр енергетики  Олексій Оржель та Директором департаменту ядерної безпеки ЄБРР Ба...
15 октября 2019 г.
3799
Завершена работа над муралом на стене машинного зала Чернобыльской АЭС...
11 октября 2019 г.
4048
Международные 22-летние усилия по созданию нового безопасного укрытия для Чернобыльской АЭС были при...
22 сентября 2025 г.
3482
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3708
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189971
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
1581
Київська школа економіки (KSE) спільно з Міністерством економіки, довкілля та сільського господарств...
Вчера
2551
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
21 октября 2025 г.
1572
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация