РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.372 EUR: 48.468
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.372
EUR 40.000 41.000 48.468
USD 41.100 41.490 41.372
EUR 47.930 48.700 48.468
Новость

У Києві працівники благоустрою розпочали демонтаж незаконної забудови (ВІДЕО)

Суд прийняв рішення про демонтаж зведеної на двох ділянках приватного сектору на вул. Увальскій незаконної багатоповерхової недобудови
1771
23 октября 2019 г.

Рішення суду є, як виконувати наразі незрозуміло

Мешканці приватного сектору у столиці зрозуміли, що поруч збираються звести незаконну багатоповерхівку, коли на будівельному майданчику спочатку з’явився 40-метровий кран, потім був зведений двоповерховий паркінг, а за ним почали рости поверхи, яких, як виявилося, планували звести аж сім. Сусіди подали до суду і виграли справу – розповіли ТСН.

Судитися із забудовником громада вулиці Уральської почала два роки тому. Спершу на сполох забив найближчий до новобудови сусід. Згодом до нього долучились інші мешканцімприватного сектору. Сусіди створили ініціативну групу і зрештою змусили міську владу подати до суду.

Виявилося, що на ділянці зводили будинок на 70 квартир і двоповерховий паркінг без необхідних дозволів і проектів. Зрештою суд прийняв рішення про демонтаж будівлі, яка на той час мала вже декілька поверхів.

Забудовник рішення суду проігнорував, і тепер демонтаж - це клотіп району. Виконання доручили районному благоустрію, який з такими конструкціями справи ніколи не мав.

«Тут треба шукати когось компетентного - брати на себе відповідальність за ризики не готовий», - говорить представник організації.

Максимум, що може зробити районний відділ контролю за благоустроєм – це прибрати та вивезти мафи: будку будівельників та металевий бокс. Що робити з трьома з половиною поверхами бетонних конструкцій, тепер вирішуватиме районна влада. Місцеві мешканці, натхненні судовою перемогою, обіцяють не давати їй спуску.

Передусім їх лякають зсуви грунту і стан комунікацій, які не витримають багатоквартирної забудови. Тож відступати не збираються. На місці, де мав би бути паспорт об'єкта, повісили попередження для всіх охочих повторити спробу горе-забудовника.

А проти забудовника вже відкрили кримінальне провадження за невиконання судового рішення.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 октября 2019 г.
1652
Уряд схвалив проект закону «Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власн...
23 октября 2019 г.
1758
Министр развития общин и территорий Алены Бабак сообщила, что министерство начинает диалог с обществ...
23 октября 2019 г.
1586
Президент Зеленський підписав закон № 1056–1 «Про внесення змін до деяких законодавчих а...
13 августа 2025 г.
3305
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
165723
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3375
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1313
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
3066
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2170
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!