РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.655 EUR: 50.312
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.300 43.900 43.655
EUR 49.750 50.750 50.312
USD 43.450 43.950 43.655
EUR 50.050 50.751 50.312
Новость

В Харькове собираются провести реконструкцию фонтана за 69 млн. гривен

В системе Prozorro проводится тендер на реконструкцию свето-музыкального фонтана в саду Шевченко в Харькове
2637
02 сентября 2019 г.


Предварительная стоимость реконструкции -
69 006 708 грн.

На днях мы рассказывали о том, что в день города в Харькове открыли самый обсуждаемый фонтан года. Общественность давно обсуждала не только его вид, но и стоимость – согласно данным городских активистов, она составила 51 млн. гривен.

Теперь в городском саду имени Шевченко собираются реконструировать светомузыкальный фонтан. Объявление о проведении тендера на его реконструкцию появилось на сайте Prozorro.

Предварительная стоимость реконструкции – 69 млн. грн. В системе есть замечание к заказчику, согласно которому представленной информации недостаточно для расчета стоимости работ.

Два года назад работы по реконструкции комплекса светомузыкальных фонтанов на Майдане Независимости в Киеве обошлись бюджету в 33 млн. грн.


Смотрите также, как обновленный мост в Харькове заиграл новыми цветами.
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 сентября 2019 г.
2875
Правительство сняло с «Укрэнерго» обязательства платить ГП «Гарантированный покупа...
02 сентября 2019 г.
2242
ДАБІ розпочинає внутрішнє технічне тестування системи «Електронний кабінет», яка повинна...
02 сентября 2019 г.
2035
Під час зустрічі з журналістами 30 серпня прем’єр-міністр Гончарук розповів, що вважає найбіль...
16 марта 2026 г.
7322
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3637
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3433
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1397
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2570
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2250
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!