РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.765 EUR: 48.982
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.765
EUR 40.000 41.000 48.982
USD 41.500 42.010 41.765
EUR 48.800 49.490 48.982
Новость

Scania отримала нагороду Green Truck 2019

Scania отримує цю нагороду третій рік поспіль
2880
05 июня 2019 г.



Green Truck 2019

У Німеччині традиційно відбувся порівняльний тест-драйв вантажівок різних марок, які змагалися за титул Green Truck 2019. Третій рік поспіль цю нагороду отримує Scania.

Цього року вантажівка Scania R450 продемонструвала найнижчий середній показник з витрат палива 23.25 літрів на 100 кілометрів, найнижчі викиди газу, який спричиняє парниковий ефект (CO2e) у кількості 738 грамів на кілометр та найвищу середню швидкість 80.42 км/год на відрізку протяжністю 353 кілометри.

Green Truck 2019 – це німецький порівняльний тест з паливної економічності, який проводиться за підтримки двох найвпливовіших транспортних видань “VerkehrsRundschau” та «Trucker» з прицілом на найнижчі витрати пального

Джерело: Scania
Інформацію розміщено на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 мая 2019 г.
3162
Компанія Ruukki представляє нову модульну покрівлю Ruukki Frigge® - сучасний естетичний матеріал...
30 мая 2019 г.
3272
Нові кольори тротуарної плитки від "Золотой Мандарин"...
30 мая 2019 г.
2758
Каким требованиям должно отвечать современное климатическое оборудование для крупных объектов недвиж...
22 июля 2025 г.
2851
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2857
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2597
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6437
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
Вчера
1737
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
22 июля 2025 г.
802
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1687
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1473
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!