РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.234 EUR: 51.303
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.234
EUR 50.700 51.700 51.303
USD 44.020 44.435 44.234
EUR 51.100 51.800 51.303
Новость

Поточний стан галузі та поздоровлення з 9 травня від Івана Салія

Іван Салій про поточний стан галузі з нагоди 9 травня
3898
09 мая 2019 г.

БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів






Шановні друзі та колеги!

9 травня, яке в останні роки Україна починає відзначати з 8 травня, – це дні пам’яті про тисячі, мільйони загиблих і щастя Перемоги, це уроки безглуздої політики вождів, уроки, які і до сьогодні досконало не засвоєні.

Ми, в Україні, повинні таки знайти відповідь: у 1945 році і Україна, і Німеччина були зруйновані однаково вщент. І Київ, і Харків чи Запоріжжя, і Берлін, і Гамбург чи Дрезден були в руїнах з мільйонами загиблих та з мільйонами інвалідів, голод і руїни обидва народи здолали не за 50, а за 5-10 років.

А далі – німці відмовились від нав’язуваної переможцями їм долі «картопляного поля Європи» і стали індустріальним гігантом світу.

А українці за останні 30 років стали кукурдзяно-соняшниковим полем з імпортом свинини та мізерними обсягами будівництва.

Правда, є і радісна новина, як би так ті ж років з 5-10, – то було б уже нашою новою Перемогою:

За І квартал 2019 року індекс будівельної продукції в Україні досяг 124, 3%.

Несподівано, але факт:






Виробництво матеріалів за 1 квартал 2019 р.: 





З ПОЧАТКОМ БУДІВЕЛЬНОГО І ПОЛІТИЧНОГО БУМУ!

НОВИХ ПЕРЕМОГ!

 
Президент Всеукраїнської спілки

виробників будматеріалів

Іван Салій

Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
СТРОИТЕЛЬНАЯ ПРАВДА
Общестроительная аналитика
Лидеры мнений
Ассоциации и их роль на строительном рынке
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 марта 2019 г.
3551
Чим може похвалитись перша українська столиця в плані будівництва та архітектури...
12 февраля 2019 г.
3631
Президент Спілки Іван Салій взяв участь у засіданні круглого столу КБУ "Конфлікти у будівництві. Аль...
26 декабря 2018 г.
7362
Життя творять оптимісти. Будівельник – професійний оптиміст! Домагаймося зростання будівництва...
13 мая 2026 г.
4029
Муніципальне орендне житло залишатиметься у власності громад, не підлягатиме приватизації чи перепро...
12 мая 2026 г.
2726
За три роки дії програми єВідновлення компенсації за пошкоджене та знищене житло отримали 196 067 ро...
16 марта 2026 г.
7656
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1197
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация