РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.245 EUR: 49.655
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.245
EUR 40.000 41.000 49.655
USD 41.970 42.369 42.245
EUR 49.280 49.950 49.655
Новость

ОТГ отримають цього року 2,1 млрд грн від держави, - Зубко

Цього року бюджети місцевих об'єднаних територіальних громад отримають 2,1 млрд грн від Уряду, - повідомляє прес-служба Віце-прем'єр-міністра України. Тобто, по 495 грн на одного жителя сільської місцевості.

2125
26 апреля 2019 г.




СУБВЕНЦІЇ ДЛЯ ОТГ

Цього року бюджети місцевих об'єднаних територіальних громад отримають 2,1 млрд грн від Уряду, - повідомляє прес-служба Віце-прем'єр-міністра України. Тобто, по 495 грн на одного жителя сільської місцевості.

Кошти спрямують на рахунки 809 ОТГ для формування інфраструктурних об'єктів — реконструкцію та ремонт вулиць, доріг, створення центрів надання адміністративних послуг, відбудову закладів освіти, об'єктів водопостачання, закупівлю транспортних засобів, впровадження енергоефективних технологій та заходів.

Державна субвенція для ОТГ запроваджена Урядом в рамках реформи децентралізації, - повідомив під час останнього засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.


Об’єднані громади сьогодні отримують значну фінансову підтримку від держави, на відміну від тих, хто ще сумнівається у реформі”, - зазначив Геннадій Зубко.



З 2016 року, ОТГ вже отримали з державного бюджету 4,4 млрд грн інфраструктурної субвенції. Цієї суми вистачило на реалізацію близько 6 тисяч проектів, таких як будівництво та реконструкція доріг, закладів освіти, амбулаторій, спортивних об'єктів та ЦНАПів.

Як відомо, загальна державна підтримка регіонального розвитку цього року становить понад 33 млрд грн. У 2014 році ця сума не перевищувала 500 млн грн.

Джерело: //www.minregion.gov.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 апреля 2019 г.
13810
В ходе форума "Один пояс, один путь", который проходит сейчас в Китае, украинская сторона подписала ...
26 апреля 2019 г.
4164
Під усією територією готелю розмістять підземний паркінг...
26 апреля 2019 г.
4666
Який вигляд матимуть підземний перехід і зупинки на Контрактовій площі після реконструкції...
21 ноября 2025 г.
3577
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3701
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3971
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
11 декабря 2025 г.
2063
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
962
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1411
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!