РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.855 EUR: 51.600
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.500 44.100 43.855
EUR 51.050 52.050 51.600
USD 43.700 44.039 43.855
EUR 51.420 52.070 51.600
Новость

В Одессе возле театра Музкомедии построят очередную высотку

Горсовет передаст участок возле Музкомедии в аренду для строительства очередной высотки
2827
15 марта 2019 г.




Новая высотка

Компания "Одесжитлоинвест" вышла на финишную прямую в процессе отведения земельного участка площадью 0,4 га на Французском бульваре.

Соответствующий проект решения сессии горсовета согласовала земельная комиссия собрания.

Участок фирма получит в аренду на пять лет и построит на нем многоквартирный "жилищно-гостиничный комплекс со встроенными помещениями общественно-коммерческого назначения и подземным паркингом".

Для этого придется несколько одноэтажных строений, в том числе здание магазина продтоваров.

Когда-то земельный участок на Французском бульваре был выделен Службе безопасности Украины для строительства жилого дома. В 2007 году право застройки передали фирме упомянутых бизнесменов, которая пообещала отдать СБУ 18% построенного жилья. Однако, как выяснилось позже, в трех жилкомплексах, которые в итоге появятся на бульваре и Отрадной, спецслужбисты жить не будут: с ними рассчитаются (или уже рассчитались) квартирами в других районах города.

Источник: Думская

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 марта 2019 г.
2771
На рынке наблюдается положительная динамика...
15 марта 2019 г.
2566
"Укрзализныця" хочет передать в концессию Николаевский и Хмельницкий вокзалы...
15 марта 2019 г.
2780
На маршрут Київ-"Бориспіль" хочуть придбати нові потяги...
16 марта 2026 г.
7566
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
4014
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3581
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1127
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация