РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.782 EUR: 48.981
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.782
EUR 40.000 41.000 48.981
USD 41.500 42.010 41.782
EUR 48.800 49.490 48.981
Новость

Скільки Київщина витратить на ремонт автошляхів

Опубліковані результати тендерів на 2019 рік

2706
07 марта 2019 г.


Ремонт дороги

Ремонт доріг

Служба автодоріг у Київській області Державного агентства автомобільних доріг ("Укравтодор") домовилася з компанією "ГНОМ" ("Київ") про ремонт та техобслуговування автодоріг у Київській області за 234,814 млн гривень.

Про це свідчать дані в системі публічних закупівель ProZorro.

Зокрема, "ГНОМ" виграв тендер, запропонувавши на торгах найнижчу ціну 234,814 млн гривень.

В торгах брали участь дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", що запропонувала на торгах ціну у 235,865 млн гривень, і компанія "ДС ПРОМ Груп" (Київська область), яка запропонувала на торгах ціну у 237,257 млн гривень.

Термін поставки послуг - до 31 грудня 2019 року.

Читайте також: Скільки в столиці витратять на освітлення

Згідно з даними Державного реєстру юридичних осіб, керівником компанії-переможця є Юрій Іванов, а її власниками - Юрій Іванов, Тамара Калантай і Валентина Сабардін.

Джерело: ukranews.com

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 марта 2019 г.
3435
У Київській області переглянуть містобудівну документацію...
07 марта 2019 г.
3911
Начались строительные работы по реконструкции Бортнической станции аэрации...
07 марта 2019 г.
2739
Проект ремонта моста Метро прошел госэкспертизу...
22 июля 2025 г.
2931
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2862
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6449
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1769
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
25 июля 2025 г.
1574
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
823
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1732
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!