РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.194 EUR: 49.468
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.194
EUR 40.000 41.000 49.468
USD 42.000 42.369 42.194
EUR 49.250 49.950 49.468
Новость

Корпуси університету Шевченка реставрують за кошти Європейського інвестиційного банку

Всього планують відновити 5 навчальних корпусів ВНЗ

3556
06 марта 2019 г.


Университет Шевченко

7 млн евро залучать на реставрацію корпусів університету Шевченка

Київський національний університет імені Тараса Шевченка переміг у відборі міжнародних проектів з термомодернізації та енергоефективності.

«КНУ визначено одним із переможців у процедурі відбору університетів для участі в спільному з Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) проекті «Вища освіта України»,- йдеться на сайті ВНЗ.

Перемога у проекті дає моживість провести ремонтні роботи на об’єктах державних закладів вищої освіти України задля підвищення їхньої енергоефективності.

«Заплановані інвестиції в проект становлять понад 7 млн євро - це 226 304 600 грн. Фінансування відбуватиметься в рамках Етапу II Проекту «Вища освіта України» шляхом коштів Європейського інвестиційного банку (80% обсягу фінансування) та спеціального фонду університету (20% обсягу фінансування)», - повідомляють в університеті.

Завдання проекту полягає в зменшенні експлуатаційних витрат, а також у покращенні якості об’єктів, призначених для викладацької, навчальної та науково-дослідної діяльності в університетах. Проектом передбачено покращення енергоефективності на таких об’єктах Університету:

корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем;

  • корпус фізичного факультету;
  • корпус економічного факультету;
  • корпус ННІ «Інститут геології»;
  • корпус факультету інформаційних технологій.

У рамках реалізації інвестиційного проекту планується виконати утеплення зовнішніх стін будівель; утеплення суміщених покриттів будівель; заміна світлопрозорих конструкцій будівель; заміна зовнішніх дверей будівель; капітальний ремонт системи теплопостачання; модернізація системи освітлення; встановлення/налаштування індивідуального теплового пункту; реконструкція системи вентиляції; установлення автоматизованої системи енергомоніторингу.

Читатйте також: Одесский зоопарк будет кардинально реконструирован

Церемонія початку робіт із капітального ремонту відбулася 5 березня 2019 року на механіко-математичному факультеті університету.

Джерело: univ.kiev.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 марта 2019 г.
3086
Госстат озвучил среднюю зарплату в строительстве с начала года...
05 марта 2019 г.
2612
С начала года Украина заработала на аренде госимущества...
21 ноября 2025 г.
3565
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3697
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3965
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
11 декабря 2025 г.
2045
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
956
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1406
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: 11 грудня відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация