РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.402 EUR: 47.273
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.402
EUR 40.000 41.000 47.273
USD 41.200 41.656 41.402
EUR 47.060 47.760 47.273
Новость

В Києві вирішили, що далі робити з аварійним Будинком зі зміями

Столична влада озвучила подальші плани на будівлю
2787
18 января 2019 г.




Дім зі зміями на реставрацію

Департамент охорони культурної спадщини розглянув і погодив реставрацію пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення на вул. Велика Житомирська, 32 (Будинок зі зміями). Відповідне погодження підписане директором Департаменту Олександром Никоряком.

«З урахуванням наданих на розгляд матеріалів, Департамент надав дозвіл на виконання робіт згідно із проектом «Ремонтно-реставраційні роботи нежитлового будинку по вул. Великій Житомирській, 32». Будівля перебуває у приватній власності, але є пам’яткою архітектури і містобудування місцевого значення. Це дуже гарна тенденція. Буквально два тижні тому Департамент погодив реставрацію ще однієї пам’ятки – Центрального гастроному, що на Хрещатику, 40/1. Хочеться вірити, що інші власники пам’яток долучаться до цього позитивного тренду», – сказав Олександр Никоряк.

Про початок робіт виконавець повинен у тижневий строк повідомити Департамент. Окрім того, у той же строк після закінчення робіт він має оформити звіт про виконані на об’єкті роботи та надати його до Департаменту.

Нагадаємо, що 19 червня 2018 року Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект № 8202 «Про внесення змін до деяких законів України з питань удосконалення системи охорони культурної спадщини». Зміни були ініційовані та запропоновані Київською міською державною адміністрацією.

Серед іншого, законопроектом передбачено введення відповідальності за завдання шкоди не лише пам’яткам, але і щойно виявленим об’єктам культурної спадщини та їхнім частинам; збільшення штрафів за доведення пам’яток до руйнації із 17-170 тис. грн до 85-255 тис. грн, а за повторне порушення накладатимуть штраф у 340 тис. грн.

Також пропонується започаткувати можливість викупу пам’ятки у комунальну власність. Наразі ж пам’ятка навіть місцевого значення може бути викуплена винятково до державної власності, що гальмує наведення ладу у сфері охорони та збереження об’єктів культурної спадщини.

Джерело: прес-служба КМДА

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 января 2019 г.
2991
После четырехмесячного простоя в аэропорту опять строят паркинг...
18 января 2019 г.
2850
Частицы будут разгонять по кольцу, длиной в 100 км – это в 4 раза больше нынешнего...
18 января 2019 г.
2924
Після кінцевого розроблення Концепції вона буде публічно обговорена фахівцями...
26 мая 2025 г.
2955
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2861
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4116
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
36
Навіть в умовах війни будівельна галузь в Україні не зупиняється. Надійність, довговічність та еколо...
Вчера
4479
Одна з особливостей проєкту - сітка газонів і доріжок відтворює контури будівель, які стояли на цьом...
Вчера
1015
Український будівельний ринок перебуває в процесі глибокої трансформації — адаптації до нових ...
27 мая 2025 г.
2778
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1505
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
980
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация