РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.255 EUR: 50.526
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.255
EUR 40.000 41.000 50.526
USD 43.070 43.471 43.255
EUR 50.200 50.901 50.526
Новость

Под Винницей построят сеть элеваторов и молочный завод

В 2019-м году будет реализовано 75 инвестпроектов в сфере агрпромышленного рынка на общую сумму в 13,7 миллиардов гривен.

3677
15 января 2019 г.



Молокозавод на 5 тысяч л молока в сутки

В Винницкой в 2019-м году будет реализовано 75 инвестпроектов в сфере агрпромышленного рынка на общую сумму в 13,7 миллиардов гривен. Об этом сообщили в пресс-службе Департамента агропромышленного развития, экологии и природных ресурсов Винницкой областной госадминистрации.

Самыми крупными будут строительство и запуск Винницкой птицефабрикой ОП «Винницкий бройлер» на 700 тысяч тонн мяса птицы ежегодно, возведение биогазового завода на 120 тысяч м3/сутки, достройка компанией ВИН-АГРО-ЭКСПОРТ в Козятинском района элеваторов на 65 тысяч тонн, и 110 тысяч тонн с заводом переработке зерновых на 300 тысяч тонн.

Также в Чечельницком районе появится минимолокозавод на 5 тысяч л молока в сутки, который со временем обещают расширить до мощностей одного из самых крупных заводов страны.  

Источник: пресс-служба Винницкой ОГА

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 января 2019 г.
2928
Цех специализируется на производстве готовых нестерильных лекарственных препаратов твердой и жидкой ...
15 января 2019 г.
2750
Столичные застройщики продлили период акционных предложений на жилье в новых домах. ...
14 января 2019 г.
2968
Загальна вартість будівництва цього дитсадка становить 30 млн грн. ...
Сегодня
2913
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3785
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3830
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1630
20 січня 2026 року відбудеться презентація законопроєктів №13414 та №13415, які пропонують механізм ...
18 декабря 2025 г.
1703
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2283
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!