РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.272 EUR: 49.515
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.272
EUR 40.000 41.000 49.515
USD 42.050 42.530 42.272
EUR 49.350 49.980 49.515
Новость

У Полтаві збудують новий парк, доступний для маломобільного населення

Проект майбутнього парку передбачає озеленення, спортивні та дитячі майданчики різного типу, пішохідні доріжки, місця для відпочинку, площі для проведення масових заходів тощо.
2919
14 января 2019 г.

 

Наразі проект очікує на підтримку місцевих депутатів

У житловому районі Браїлки у місті Полтава планується будівництво нового сучасного парку, який буде доступний для кожного, у тому числі, для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

“Невдовзі в Полтаві, у житловому районі Браїлки, планують зробити парк із зонами для спорту та відпочинку для всіх-всіх. При його проектуванні були враховані інтереси маломобільних верств населення. Це круто!”, - написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Відтак проект майбутнього парку передбачає озеленення, спортивні та дитячі майданчики різного типу, пішохідні доріжки, місця для відпочинку, площі для проведення масових заходів тощо.

Будівництво планується реалізувати у 2 черги. Перша - викладка доріжок, освітлення території, зведення дитячих ігрових майданчиків та розсадка дерев навколо них. Друга - створення зони “зеленого лабіринту”, березового гаю з місцями для відпочинку та гри у шахи, спортивних майданчиків для різних видів спорту тощо.

Наразі проект очікує на підтримку місцевих депутатів.

Джерело: прес-служба Лева Парцхаладзе

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 января 2019 г.
3022
У рамках конкурсу буде відібрано до 150 учасників. Допомога буде фахова та матеріальна. ...
14 января 2019 г.
3134
Рух пального та етилового спирту буде відслідковуватися між окремими акцизними складами, а не від од...
11 января 2019 г.
3034
Досі Євген Кравцов виконував обов’язки глави правління цього держпідприємства....
21 ноября 2025 г.
3555
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3687
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3950
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
11 декабря 2025 г.
2021
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
945
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1396
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: 11 грудня відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация