РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.276 EUR: 48.504
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.276
EUR 40.000 41.000 48.504
USD 41.050 41.490 41.276
EUR 48.070 48.771 48.504
Новость

На Запорізькій АЕС з'явився новий комплекс переробки радіоактивних відходів

Проект зі створення комплексу з переробки РАВ на Запорізькій АЕС створено, щоб привести системи поводження з радіактивними відходами до сучасних вимог.

2936
26 декабря 2018 г.



Основне обладнання поставили за рахунок коштів міжнародної допомоги

Урочиста презентація вдосконаленого комплексу з переробки радіоактивних відходів відбулася на Запорізькій АЕС. Проект зі створення комплексу з переробки РАВ на Запорізькій АЕС створено, щоб привести системи поводження з радіактивними відходами до сучасних вимог.

"Основне технологічне обладнання було поставлене за рахунок коштів міжнародної допомоги у рамках програми TACIS в обсязі 11,5 млн євро" - розповів президент ДП "НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський.

На сьогодні завершено етап з випробування комплексу на на так званих імітаторах радіоактивних відходів. Настпуний етап - випробування вже на реальних РАВ, після цього комплекс введуть у повну експуатацію. До складу комплексу входять: установка спалювання, прес-суперкомпактор, установка фрагментації, установка вимірювання активності та радіонуклідного складу ("паспортизатор"), сучасна система радіаційного контролю, допоміжні системи та обладнання.

Джерело: прес-служба ЗАЕС  

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 декабря 2018 г.
2766
Запрет на отчуждение земель сельскохозяйственного назначения продлен до 1 января 2020 года. ...
21 декабря 2018 г.
3244
За електронного обліку на кожну колоду ділового лісу ставиться бирка, на дров’яну деревину бир...
21 декабря 2018 г.
2794
Портал дозволяє прорахувати НДО на будь-якій ділянці. ...
22 сентября 2025 г.
3393
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3666
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189833
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2961
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1709
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация