РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.447 EUR: 47.693
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.447
EUR 40.000 41.000 47.693
USD 41.170 41.656 41.447
EUR 47.500 48.251 47.693
Новость

Депутати підтримали аукціони на «зелену» енергетику

Планується запустити механізм аукціонів, під час проведення яких оператор енергосистеми України буде купувати електрику у виробників енергії з альтернативних джерел.

3082
26 декабря 2018 г.



В Раді погодили зниження розміру «зеленого» тарифу

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, яким запроваджується механізм проведення аукціонів на «зелену» енергетику та знижується розмір «зеленого» тарифу.

Відповідно до законопроекту, планується запустити механізм аукціонів, під час проведення яких оператор енергосистеми України буде купувати електрику у виробників енергії з альтернативних джерел (сонячних та вітрових електростанцій). Відповідні аукціони почнуть діяти в Україні з 1 січня 2020 року.

Водночас, об’єкти «зеленої» енергетики, які ввели в експлуатацію до цього періоду і які підписали договір на постачання електрики до 31 грудня 2019 року будуть продавати електрику за «зеленим» тарифом. А сам «зелений» тариф для сонячних електростанцій зменшать на 25% у 2020 році з подальшим зменшенням на 2,5% щороку, а для вітрових — у 2020 році зменшать на 10% з подальшим зменшенням на 1,5% щороку.

Участь в аукціонах на продаж «зеленої» енергетики буде обов’язковою для вітрових електростанцій потужністю понад 20 мегават, для решти альтернативних електростанцій — потужністю понад 10 мегават. У подальшому учать в аукціонах стане обов'язковою для всіх вітрових електростанцій потужністю понад 3 мегавати та інших альтернативних електростанцій потіжністю понад 1 мегават.

Джерело: hromadske.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Статьи и обзоры
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 декабря 2018 г.
3663
СЕС перебуватиме в комунальній власності...
20 декабря 2018 г.
3321
Чем более комплексной будет термомодернизация дома, тем больше будет государственная поддержка. ...
20 декабря 2018 г.
3725
Загальний обсяг інвестицій в проект склав 6,6 млн євро. ...
26 мая 2025 г.
2981
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2885
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4163
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
37
Енергоефективність і THERMOWOOL: Як заощадити на опаленні та кондиціонуванні...
11 июня 2025 г.
1399
Дізнайтесь, як сервісне обслуговування кондиціонерів, діагностика HVAC і регламентні роботи забезпеч...
27 мая 2025 г.
2854
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1557
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
994
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация