РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.515 EUR: 48.647
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.515
EUR 40.000 41.000 48.647
USD 41.250 41.660 41.515
EUR 48.190 48.771 48.647
Новость

У Львові облаштують окремі смуги для громадського транспорту

На семи львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту
3282
22 ноября 2018 г.



Громадський транспорт окремо

На cеми вулицях Львова виділять смуги для руху громадського транспорту. Таке рішення у середу, 21 листопада, прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Смуги для руху громадського транспорту створять на вул. Пасічній (в обох напрямках на ділянці від вул. Китайської до вул. Таджицької), вул. Любінській та Окружній (на Любінській на ділянці від моста і до Окружної, а також вздовж всієї Окружної в обох напрямках), вул. Городоцькій (зі сторони приміського вокзалу на ділянці від вул. Чернівецької до вул. Народної), просп. Чорновола (на ділянках від вул. Детька до вул. Липинського у напрямку від центру і від вул. Липинського до вул. Куліша у напрямку центру), вул. Хмельницького (в обох напрямках від вул. Липинського до вул. Грінченка), вул. Стрийській (в обох напрямках від вул. Героїв Майдану до вул. Вернадського), на вул. Кульпарківській (від вул. Володимира Великого до Героїв УПА і від вул. Антоновича до вул. Володимира Великого у зворотному напрямку).

На усіх цих ділянках крайню праву смугу виділять для руху громадського транспорту. У такий спосіб у міськраді вирішили надавати перевагу у русі не приватному, а громадському транспорту.

«Затори створюють не автобуси, а автомобілі. Тому саме автомобілі і мають стояти у цих заторах, а не громадський транспорт, який перевозить набагато більше людей», – сказав під час засідання комісії заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, якого і підтримала комісія.

Наразі ці смуги позначать спеціальними дорожніми знаками та, за потреби, розміткою, а згодом на деяких з них встановлять делініатори. Однак те, які це будуть делініатори і де саме їх встановлять, вирішуватимуть пізніше, зважаючи також на міський бюджет на 2019 рік.

Міська комісія також обмежила рух великогабаритного транспорту через міст на вул. Кульпарківській, який потребує ремонту. За рішенням комісії, на цей міст можуть заїжджати лише вантажівки вагою до 15 тонн. Оскільки через цей міст також проходитиме смуга громадського транспорту, саме на мосту тролейбуси та автобуси повинні будуть перелаштуватися з правої смуги у лівий. Нововведення діятиме до того часу, поки не проведуть капітального ремонту цього моста.

Додамо, що наразі смуги для руху громадського транспорту є на просп. Свободи, біля Привокзального ринку на вул. Городоцькій, на вул. Січових Стрільців та вул. Мечникова.

Джерело: zaxid.net

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 ноября 2018 г.
2589
В Украине заработал альтернативный способ аренды земли...
22 ноября 2018 г.
3010
Дорожники завершили ремонтные работы на мосту на дороге Болград-Кубей-Арциз...
22 ноября 2018 г.
2700
Принят закон по совершенствованию процесса децентрализации в сфере строительного контроля...
Вчера
2944
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
39190
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3280
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Вчера
5476
Будівля виглядає як художня інсталяція завдяки оптичним ілюзіям. Взагалі у дизайні використано ...
06 августа 2025 г.
5562
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5480
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
05 августа 2025 г.
1180
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2925
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2032
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!