РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.214 EUR: 0.000
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.214
EUR 40.000 41.000 0.000
USD 41.050 41.490 41.214
EUR 47.970 48.669 0.000
Новость

На Фонд регіонального розвитку виділять більше 9 млрд грн

Гройсман розповів, як зростають цифри з кожним роком
2678
07 ноября 2018 г.




9,1 млрд грн на ДФРР

В 2019 році Фонд регіонального розвитку отримає 9,1 млрд грн.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook.

"Децентралізація дала можливість громадам самостійно обирати, які проекти реалізовувати у своєму регіоні. Адже людям на місцях видніше, що потрібно для розвитку їхнього міста чи селища.

Щоб підтримати місцеві громади, Уряд створив Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР). За його рахунок будуються та ремонтуються найважливіші соціальні об’єкти: школи, садочки, лікарні, дороги, мости.

У 2017 році за гроші ДФРР було побудовано або відремонтовано 399 таких об’єктів, фінансування Фонду тоді становило 3,5 млрд грн.
У 2018 році на роботу ДФРР було виділено 6 млрд грн.
Наступного року плануємо - 9,1 млрд грн.

Тобто фінансування Фонду зростає з кожним роком. Значить у регіонах з’являться нові дитячі садки, будуть ремонтуватися школи, лікарні та дороги", - йдеться в дописі.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
13 августа 2025 г.
3429
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187563
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3458
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1785
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2172
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1419
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация