РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.526 EUR: 47.074
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.526
EUR 40.000 41.000 47.074
USD 41.330 41.831 41.526
EUR 46.810 47.601 47.074
Новость

Кабмін вдосконалив програму доступного житла (ІНФОГРАФІКА)

Кабмін прийняв вдосконалену програму щодо забезпечення українців доступним житлом
2899
11 октября 2018 г.




Оновлена програма покращить розподілення коштів

Сьогодні на засіданні Уряду була прийнята постанова «Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом», розроблена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою мінімізувати корупційні ризики при реалізації програми забезпечення громадян доступним житлом.

Про це БілдПорталу повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Питання є вкрай важливим для людей, які потребують державної допомоги у придбанні житла, і більшість з тих, хто потребує такої допомоги, - це учасники АТО і ВПО, тому підтримка Кабміном цієї постанови була дуже потрібною. Мета прийнятого документу - мінімізувати корупційні ризики при реалізації програми забезпечення громадян доступним житлом і зробити таке житло дійсно доступним для цих людей», - сказав він.

Наразі Мінрегіон приводить у відповідність нормативно-правові акти, що були розроблені у попередні роки та регламентували використання коштів за програмою доступного житла. 

Зокрема, зміни, які передбачаються в програмі забезпечення доступним житлом:

  • самостійний вибір громадянами житла за критеріями, визначеними постановою;
  • можливість для учасників програми придбати вже готове житло від забудовника;
  • розгляд комісією Мінрегіону відповідності відібраних учасників програми вимогам законодавства;
  • зменшення верхньої межі рівня доходу для учасників програми, що дасть можливість надавати державну підтримку особам, які її дійсно потребують (було 5 середньомісячних зарплат на члена сім’ї, пропонується зменшити до 3) 
  • неупереджений розподіл коштів між регіонами пропорційно кількості населення в регіоні;
  • недопущення зловживань з боку учасників програми (наприклад, можливого продажу придбаного за програмою житла одразу після придбання) – кожен учасник має підтверджувати факт проживання в цьому житлі протягом 3-х років після придбання;
  • відкрите інформування, через сайт Держмолодьжитла, про учасників програми та тих хто отримує державну підтримку. 

Довідково:

Держпідтримка за програмою "Доступне житло" полягає в оплаті за рахунок бюджетних коштів частини вартості житла: 50% - учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам, 30% - громадянам, які потребують поліпшення житлових умов.

На 2018 рік на програму «Доступне житло» передбачено 100 млн гривень.






ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Платформа "Прозора ДАБІ" йде в онлайн

10 октября 2018 г.
2649
Аэропорт Киев вложит 630 млн гривен в реконструкцию и расширение основного терминала...
10 октября 2018 г.
2951
Здание старейшего в центре Киева кинотеатра снесут...
10 октября 2018 г.
2821
Итальянцы хотят построить мусороперерабатывающий завод на Волыни...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2921
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2833
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4049
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
29 мая 2025 г.
2964
У північно-західній частині Парижа з'явився новий житловий район - Clichy-Batignolles, який став яск...
28 мая 2025 г.
848
Компанія Viton пропонує комплексне будівництво складських приміщень та логістичних центрів по всій т...
28 мая 2025 г.
1805
Нова арена для проведення заходів вперше в Німеччині буде кліматично нейтральною завдяки проєкт...
27 мая 2025 г.
2697
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1066
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
959
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!