РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.774 EUR: 49.101
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.774
EUR 40.000 41.000 49.101
USD 41.500 42.010 41.774
EUR 48.800 49.490 49.101
Новость

Цены на жилье продолжают расти

Застройщики повысили цены на квартиры в новостроях
2748
08 октября 2018 г.



Квартиры дорожают


Строительные компании повысили цены на квартиры в новостроях на 5% и планируют повысить еще на 10% до конца года. Об этом пишет Liga.net.

В 2018 году застройщики повысили цены на квартиры в среднем на 5%, однако отдельные застройщики подняли цены на четверть. По данным Киевгорстроя, с начала года стоимость жилья выросла в среднем на 25%.

По словам представителей строительных компаний, растет стоимость материалов, комплектующих, топлива, энергоносителей, оплаты труда. Например, стройматериалы подорожали на 30%, выросла средняя зарплата у строителей. Это привело к росту себестоимости строительства примерно на 25%.

Сообщается, что компенсировать рост цен можно, заплатив за квартиру сразу полную сумму. Застройщики как и раньше предлагают таким покупателям скидку 5-15%.

Представители строительных компаний говорят, что до конца года недвижимость подорожает еще примерно на 10% в национальной валюте.

По данным Госстата, в 2017 году показатель ввода в эксплуатацию жилья в Украине без учета временно оккупированной территории АРК и Севастополя увеличился на 9% по сравнению с 2016 годом — до 10,2 млн кв м.

Ранее застройщик рассказал, как снизить затраты на коммуналку в новостроях.


Источник: Liga.net


 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 октября 2018 г.
2991
Всего в Россию было осуществлено 25 поставок украинского щебня общей массой 28 тысяч тонн...
05 октября 2018 г.
3958
Правую полосу откроют для движения...
04 октября 2018 г.
4271
Компания планирует  создать общественное пространство Roshen Plaza...
22 июля 2025 г.
2917
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2857
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6443
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1753
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
Вчера
1552
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
815
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1705
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!